فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت ترکیه

تفاوت های بسیار مهم و فوق العاده دستگاه ردیاب Miltar Alan Tarama

دستگاه ردیاب Miltar Alan Tarama در بین ردیاب های موجود در بازار یکی از بهترین ها میباشد به عنوان یکی از قابل اعتمادترین دستگاهها برای اپراتورهای فلزیاب ، میتوان ردیاب میلتار آلان تاراما با قابلیت تفکیک فلزات را برشمرد این ردیابها با پردازنده قوی خود برای شما یک کاوش قابل اطمینان را حاصل میکند.
در میان ردیابها حرکت به کدامین جهت مهم ترین مسائل در زمین های بزرگ میباشد با خرید دستگاه شعاع زن میلتار آلان میتوانید جهت یابی دقیقی به سوی هدف داشته باشید همچنین این محصول ساخت شرکت AVRUPA DEDEKTÖR ترکیه میباشد.

دستگاه ردیاب Miltar Alan Tarama

مهم ترین تفاوت های فوق العاده دستگاه ردیاب Miltar Alan Tarama :

 • حالت های انتخاب فلز :
  پردازنده میلتار الان تاراما miltar alan tarama برای جستجوی هر فلزی طراحی شده است.
  برای مثال در زمین برای کاوش طلا با تغییرحالت جستجوی فلزات به طلا، دستگاه با تفکیک طلا از دیگر فلزات به جستجوی آن میپردازد این انتخاب را میتوانید برای هر فلزی که میخواهید و حتی برای فضای خالی نیر تغییر وضعیت دهید.
 • تشخیص فضای خالی :
  ردیاب میلتار میتواند برای کاوش قبر، تونل، خزانه، اتاقک، چاه بسیار مناسب باشد فقط کافیست گزینه مربوط به کاوش فضای خالی را بر روی دستگاه تنظیم کنید با دستگاه ردیاب میلتار میتوانید در کوتاه ترین مدت فضاهای خالی در دوردست ها را مشخص کنید.
 • شعاع زنی زیاد با ماکزیمم عمق نفوذ :
  رد یاب میلتار شعاع زن بی نظیر در مقایسه با رقیبان خود میباشد همچنین با عمق کاوش فوق العاده خود بدون مشکل از تست های خود سربلند شد.
 • تشخیص هدف پنهان :
  با استفاده از این ردیاب میتوانید هدفی نمونه را که پنهان شده در زمانی بسیار کوتاه جهت یابی کنید تنها کاری را که باید انجام دهید تغییر فرکانس دستگاه به هدف مورد نظر است.

دستگاه ردیاب Miltar Alan Tarama

خوراک های دستگاه میلتار آلان تاراما چیست؟

طبق ادعای شرکت سازنده ردیاب میلتار بزرگترین امتیازی که نسبت به رقیبان خود دارد این است که درون دسته های خود دارای 7 خوراک میباشد که حاصل سالها تحقیق و تلاش و تجربه میباشد با این خوراکها خطای دستگاه به حداقل خود میرسد و قدرت خود را بیش از پیش میکند.

دستگاه اسکنر منطقه Miltar از سیستم قدیمی رادیو شناسی الهام گرفته شده است از زمانهای قدیم، مردم با معادن زیر زمین، مانند آب، و ساختارهای معدنی توسط چنین میله هایی تشخیص میدادند ردیاب قدرتمند میلتار میتواند با طراحی ارگونومیک خود توسط تشخیص فرکانسهای ارتعاش شده از فلزاتی که در زیر زمین به مدت سالیان دراز دفن شده اند اپراتور را به سمت هدف سوق دهد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا