فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نشان دایره های تودرتو در گنجیابی

نشان دایره های تودرتو در گنجیابی معنی و مفهوم زیادی دارند دایره های در هم تنیده نشان دهنده تله ها هستند همچنین به شمع هایی تا مساحت 1 کیلومتر اشاره دارد که هنگام حفاری باید مراقب باشید. جویندگان گنج اغلب علامت دایره را با حرف “O” اشتباه میگیرند راه تشخیص این است که دایره بزرگتر از حرف “O” است حلقه های تو در تو بیش از یک معنی را نشان میدهند و به عنوان نظر تفسیر میشوند.

دایره های تودرتو در گنجیابی

معنی و مفهوم نشان دایره های تودرتو در گنجیابی :

  • به عنوان اولین تفسیر دایره های تودرتو در گنجیابی روی دیوار یا هر سنگی نشان از وجود تله های متعدد و بزرگ است اگرچه این حلقه ها به صورت جداگانه ترسیم میشوند اما در چندین شکل نیز یافت میشوند.
  • حلقه های تو در تو تله های فردی را پیش بینی میکنند اما این تله ها اندازه گیری میشوند این نشان میدهد که به تعداد حلقه های تو در تو تله وجود دارد بیشتر تله های موجود در مقبره ها، سرداب ها، تونل ها و مقبره های مجلسی را توصیف میکند.
  • و به عنوان تعبیر دوم حاکی از مقام عالی، بزرگترین، یعنی پادشاه و سلطان است در آغوش گرفتن قدرت و قدرت را توصیف میکند.
  • سومین تعبیر علامت آن است که ابتدا به عنوان مقام تلقی شود اما اگر صخره ای در جلوی آن باشد باید زیر سنگ را با دقت نگاه کرد یا در نقاطی مانند برآمدگی ها و گودالهای مستقیم در مقابل آن دقت کرد.
  • تفسیر چهارم دایره های متحدالمرکز اغلب به مقبره های اورارتویی اشاره میکنند، اما ارزشی ندارند.
  • اگر دایره بین علامتهای گنج مانند حرف “O” باشد یعنی در آنجا گنجی وجود دارد علامت دایره گنج یکی از رایج ترین نشانه هاست هنگامی که با آن روبرو شدید میتوانید با روشهای مختلف و با خرید دستگاه طلایاب گنج را جستجو کنید.
  • و اگر با علامت دایره روی سنگی مواجه شدید و علامت دیگری در کنار آن وجود نداشت اولین کاری که باید انجام دهید این است که به زیر سنگ نگاه کنید.
  • وقتی یک علامت دایره ای روی سنگ میبینید میتواند شما را به معنای نشانه های گنج واقعی به سمت گنج ببرد (به عنوان نشانه های گنج به طور قطعی حل شده، این بدان معنی است که شما ابتدا بر روی صخره صعود میکنید اگر یک حلقه آهنی روی آن باشد، باید 70 پله را با پشت به سنگ بروید پس از آن یک سراشیبی به سمت چپ در انتظار شماست از اینجا به سمت رودخانه پایین میروید و از رودخانه عبور میکنید با نگاه کردن به زیر سنگ سیاهی که در آنجا میبینید میتوانید به گنج برسید)

دایره های تودرتو در گنجیابی

علامت گنج دایره های تو در تو چیست؟

علامت دایره گنج، که روی یک صخره افقی ایستاده و به اندازه کافی کوچک است که بیش از یک اینچ نباشد، به شما میگوید که در 20 قدمی غاری وجود دارد جستجوی گنج در زیر درختی کهنسال که جلوی ورودی غار ایستاده است اگر علامت دایره ای وجود داشته باشد گنج یابی در زمینی هموار انجام میشود که آثار مدفون در اینجا خیلی عمیق نیستند. همچنین لازم به ذکر است دایره ها همیشه نشانه های آسان و قابل یافتن نیستند برخی از نمادها ممکن است به معنای خطر باشند.

در قسمت گنج تله باید به موارد زیر توجه کنید :

علامت گنج دایره در هم تنیده : معمولاً به معنای خطر است جست و جو در حدود 1 کیلومتر باید انجام شود یکی از نشانه های مهمی است که نشان میدهد مکانهایی مانند غارها، سرداب ها و تونل ها میتوانند تله باشند در این صورت معنای دایره های تو در تو در گنجیابی نشان دهنده خطر برای شماست با این حال، فراموش نکنید که در پایان هر خطری، هدیه ای زیبا در انتظار شماست.

دایره ای که روی دیوار یا سنگ کشیده شده است : این علامت سیگنال های قوی میدهد که ممکن است بیش از یک گنج در آنجا وجود داشته باشد به این ترتیب میتواند در نمادهای دیگر همراه با دایره بین نشانه های گنج باشد با این حال، نباید این احتمال را نادیده بگیرید که در هر آپارتمانی که میبینید ممکن است تله ای وجود داشته باشد در چنین مواقعی ممکن است بیش از یک تله وجود داشته باشد موضوع مهم در اینجا این واقعیت است که در خلاص شدن از شر تله ها دیگری با عبور از یکی فعال میشود پس باید مراقب تله هایی باشید که میتوانند متوالی باشند.

اگر دایره هایی جدا از یکدیگر ایستاده باشند : واضح ترین بیان این است که ممکن است بیش از یک تله وجود داشته باشد اگر دایره های در هم تنیده را ببینید میتوانید استنباط کنید که به تعداد پاس ها تله وجود دارد هنگامی که دایره به عنوان علامت گنج ظاهر میشود باید به خوبی بفهمید که علامت گنج حلقه ای است یا حرف “O” در نتیجه معنایی که میدهید میتوانید یک نقطه واقعاً خوب را لمس کنید.

دایره های تودرتو در گنجیابی

تفسیر نشانه و علامت حلقه گنج در دفینه یابی :

علامت حلقه در گنج یکی از مهم ترین نشانه هایی است که نشان میدهد ممکن است تله ای در مقابل شما باشد باید با دقت بیشتری در مورد علامت حلقه، به ویژه در سنگ در هم تنیده برخورد کرد گاهی اوقات میتوان این وضعیت را به معنای علامت برجسته گرد دانست به این ترتیب اگر دایره دوتایی در تابلوهای امدادی ظاهر شد باید آن را جزو علائم خطر بشمارید به این ترتیب علامت گنج حلقه اغلب در طبیعت دیده میشود در این مورد مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که در اطراف آن منطقه جستجو کنید و به دنبال ورودی مانند سرداب یا غار باشید.

دایره های موجود در انبار یک نماد رایج هستند مبنای تفسیر نماد دایره، اندازه علامت است علامت دایره معمولاً ورودی چاه را نشان میدهد البته میتواند نماد ورودیهای مخفی نیز باشد گاهی اوقات به عنوان یک علامت حلقه و یک نقطه ظاهر میشود که میتواند خود ورودی یا یک قسمت زیرین باشد این خطوط ممکن است نمایانگر ورودیهای دهان بسته باشند نشانه‌ های دایره‌ ای که در جستجوی گنج با آنها مواجه میشویم ممکن است نشانه‌ ای باشد که برای نشان دادن ورودیهای سرداب مکانهای مقدس مانند کلیساها و صومعه‌ ها ساخته شده است.

علامت گنج حلقه O در دفینه یابی و گنجیابی :

حرف O که به نظر شما انگشتر است علامت گنج قطعی میباشد اگر روی سنگ با انگشتر علامت دیگری نباشد گنج زیر سنگ خواهد بود در صورت وجود علامت دیگری در کنار حلقه جهت با توجه به این علامت مشخص میشود اگر حلقه است و حرف O نیست، موارد زیر را بررسی کنید.

وقتی از صخره بالا میرویم اگر روی سنگ بزرگ حلقه ای آهنی ببینید و پشت خود را به این صخره حلقه دار تکیه دهیم 70 قدم جلوتر از جهتی که به آن نگاه میکنیم و در سمت چپ کمی خم آرنج است از این پیچ به نهر میرود سنگ سیاه بزرگی از کنار نهر و در سطح حلقه می آید این سنگ حلقه دار از همان جهت ظاهر میشود زیر این سنگ سیاه امانتی است که باید صخره حلقه دار را از اینجا ببینید تا بدانید سنگ سیاهی که پیدا کردید درست است (صخره حلقه دار از جایی به جز سنگ سیاه قابل مشاهده نیست)

حلقه باید روی سنگ افقی باشد اندازه حلقه نباید بیش از یک اینچ باشد 20 پله پایین تر غاری در بالای یک صلیب وجود دارد در زیر درخت کهنسال روبروی در غار حقیقتی را خواهید یافت این زیباترین حقیقتی است که خواهیم دید حلقه ای که روی دیوارها یا روی هر سنگی کشیده شده یا خود انگشتر نشان میدهد که در اینجا تله های متعدد و بسیار بزرگی وجود دارد.

شکل های دایره های تودرتو در گنجیابی ممکن است به صورت جداگانه ترسیم شوند یا ممکن است در میان چندین شکل باشند یادآوری این نکته مهم است در حالی که یکی از تله ها غلبه کرده یا حذف میشود تله های دیگر ممکن است کار کنند که میتوانید معنی و انواع انگشتر را با ساختار جغرافیایی آن مکان مطابقت دهید. به طور خلاصه حلقه ها به عنوان علائم خطر طبقه بندی میشوند.

‫3.5/5 ‏‫(2 نظر)‬

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا