فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد سنگ صندل در گنجیابی چیست؟

تفسیر نماد سنگ صندل در گنجیابی یکی از مهمترین آثاری که مربوط به دفینه هست دو سنگ نشیمن داخل غار که بسیار کم دیده شده دقت کنید صندلی داخل غار مربوط مقبره یک حاکم ویا یک مکان مقدس داریم ولی دو صندلی داخل غار مربوط به دفینه شاهی و نسخه دار میباشد.

نماد سنگ صندل در گنجیابی

تفسیر نماد سنگ صندل در گنجیابی :

  • دوستان در چنین جایگاهی و چنین آثاری باید دنبال علائم تکمیلی باشیم.
  • دفینه ای که کار بالایی دارد و با چند مسیر گمراه کننده میباشد در چنین جایگاهی باید یک فضای مسدود که طبق علائم و آثار دیگر مشخص میشود را یافت.
  • بعد از گشودن پلمپ علائمی که هر کدام مسیری را جهت میدهند دیده خواهد شد چنین کارهایی مربوط به دوره اشکانیان میباشد.
  • درمورد خطر تله ریزشی در چنین سیستم دفینه گذاری صورت میگرفت با چند مسیر انحرافی که داخل خود این جایگاه ایجاد میشد.

تفسیر نشان سنگ صندل و حکاکی بز روی سنگ :

خب باید دانست این دو نماد در کنار هم به چه جایگاهی اشاره دارند نماد صندلی دراین حالت و در کنار نماد موردنظر یعنی یک جایگاه مذهبی و مقبره و … میباشد برای جهت بررسی باید به نماد حکاکی شده توجه کنید کاملا بدون سر ایجاد شده و تکیه گاه صندلی کاملا در جهت راست به صورت حلال تراش خورده میباشد.

این حالت و جهت مسیر حکاکی نماد بز در جهت راست و زیر پوشش قرار میدهند پس باید در جهت راست موقعیت جایگاه بررسی انجام شود اگر سرنماد وجود نداشته باشد احتمال اینکه شما سر نماد را در مسیر درست و بر روی نقطه کاوش پیدا کنید بسیار زیاد است و دقیقا حکاکی سر نماد را در جهت مناسب پیدا کنید که پازل نماد رو تکمیل میکنید.

دوستان در کلیت کار این نماد با وجود نشیمن قابل ارزشمندی هست و شاید شما در دل کوه و بیابان حکاکی های زیادی رو به شکل بز و گوزن و غیره ببینید که به یاد داشته باشید که با سنگ نگاره ها اشتباه گرفته نشود چون واقعا سنگ نگاره ها بسیار در خطر هستند و تخریب های بسیاری برای کنجکاوی انجام شده که بسیار تاسف بار است.

کانال تلگرام عجایب باستان همه روزه با مطالب بروز و جدید مطالب رایگان را در اختیار
گنج پژوهان و جویندگان گنج قرار میدهد با عضویت در کانال تلگرامی
شرکت آلفا الکترونیک تفسیر نمادهای باستانی را یاد بگیرید.

‫3.8/5 ‏‫(4 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا