فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم شبیه سازی علائم در گنجیابی

شبیه سازی علائم در گنجیابی خیلی زیاد دیده شده است و تنها مشکل اصلی ، عدم شناخت علامت های دفینه میباشد هیچگاه سنگ ها را در ذهن خودتان تجسم نکنید که مثلا شباهت به فلان حیوان یا شی دارد علامت باید کاملا مطابقت داشته باشد و حاصل تخیلات ذهن نباشد همیشه به یاد داشته باشید که سنگها هم مثل ابرها به هر شکلی میتوانند باشند.

معنی و مفهوم شبیه سازی علائم در گنجیابی :

شناخت علائم دفینه حاصل سالها تجربه و مطالعه است و با چند کتاب که بعضی شیادان به چاپ رسانده اند نمیشود علائم شناس شد این کتابها عمدا ترکی و عربی هستند و ترجمه آنها در ایران پخش شده است و شیادان با علم به اینکه این کتابها اراجیف هستند و صرفا جهت سرکیسه کردن مردم به چاپ و فروش رسیده اند سعی کنید علائم ذفینه را از علائم و سمبل های مربوط به باستان شناسی جدا کنید و تا مطمئن نبودید که علامت مربوط به دفینه هست یا نه ، هرگز حفاری نکرده و پول و وقت خود را بیهوده هدر ندهید.

  • علائم در ایران گسترده هستند و باید توجه داشت که همه علائم باستانی یا طبیعی مختص دفینه نیستند.
  • در تشخیص علامت ها حتما دقت نمائید.
  • علامت های دفینه در ایران مشخص هستند و هر علامتی را نمیشود نماد دفینه فرض کرد.
  • توجه داشته باشید که علائمی میتواند دارای گنج باشد که مختص دفینه باشد یا علائم قبوری باشد که در آنها دفینه یا هدایا وجود دارد.
  • جوغن ها شامل این علائم نمی شوند و تعداد بسیار محدودی در حد یک هزارم چیزی در آنها وجود دارد که ارزش وقت گذاشتن ندارند.

عقاید و آئین تدفین علائم در گنج یابی :

ساکنان فلات ایران در دوران بسیار کهن عقیده داشتند که انسان پس از مرگ در دنیای دیگر به زندگی خود ادامه میدهد از این رو مقداری غذا در ظرف های سفالین بالای سر و پای مردگان با ابزار ، اثاثیه ، اسلحه و سایر لوازمی که وی در طول زندگی به آنها نیاز دارد را همراه او دفن میکردند البته این عمل در اقوام مختلف دارای شدت و ضعف بوده است.

جالب توجه است گور دختری در تپه حصار که در این قبر علاوه بر انواع جواهرات و اسباب بازی زمان کودکی ، مقداری ظرف و اثاثیه که در زمان بزرگی دختر و شوهر داریش لازم میشده با او دفن کرده اند از این موضوع میتوان نتیجه گرفت که در آن زمان مردم معتقد بودند که دختر پس از مرگ ، در عالم دیگر به حد بلوغ میرسد و احتیاج به وسایل دیگری غیر از اسباب های زمان کودکی ندارد.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه گنجیاب میتوانید
به سایت خرید دستگاه طلایاب مراجعه نمائید.

‫4.3/5 ‏‫(3 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا