فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد سنگ قارچ در دفینه یابی | علائم گنج سنگ قارچ در گنج یابی چیست؟

نماد سنگ قارچ در دفینه یابی خبر از وجود یک سفیدخانه بسیار ارزشمند در محیط را دارد نماد قارچ سنگهایی در طبیعت هستند که بصورت طبیعی هم شکل این نماد هستند که باید در شناسایی آن دقت زیادی به خرج داد یکی از عوامل شناخت نماد سنگ قارچ این است که باید در شیب دیده شود نماد قارچ یا سنگ قارچ یکی از کمیاب ترین نمادهاست و دارای ارزش بیشتری هستند.

نماد سنگ قارچ

تفسیر نماد سنگ قارچ در دفینه یابی و گنج یابی :

  • نشان سنگ قارچ یک سفید خانه در عمق بین 15 الی 20 متر دارد که از بالا به هیچ عنوان قابل کار کردن نیست و بسیار محکم میباشد.
  • ولی تونل ورودی آن دقیقا بین 10 تا 12 متر به سمت پایین شیب از قارچ به شکل اوریب به دل تپه بروید تا تونل باز شود.
  • در زیر نماد قارچ چیزی وجود ندارد و هدف در پایین شیب درون یک تپه قرار میگیرد که طلوع و غروب آفتاب در این نماد نقش دارند.
  • و مورد مهمی که وجود دارد این است که اگر از ورودی اصلی وارد نشوید با سنگ های عظیم و چند تنی برخورد خواهید کرد که کاری را جلو نمیبرد سنگهایی که دیواره سازه و سقف تونل میباشند.
  • عمق هدف قارچ بالای 10 متر میباشد.

نماد سنگ قارچ

سایر تفسیرات در مورد نشان قارچ در گنج یابی :

در تفسیرهای دیگر این نماد آمده است که اگر قارچ بصورت کامل و واضح بود شما باید به محیط اطراف دقت کنید در نزدیکی جنوب قارچ شما باید به دنبال هواکش هایی باشید که ممکن است هنوز در خاک فرو نرفته باشد اما اگر این هواکش ها به چشم غیرمسطح قابل دیدن نبود شما باید از یک دستگاه چشم زیر سطح یا یک دستگاه حفره یاب حرفه ای محل را مورد بررسی قرار دهید.

هیچ وقت به آثارهای هنری، کتیبه ها، سنگ نوشته ها یا هر شکل و اثری که به دست قدیمیان نوشته یا حجاری ، نجاری شده دست نزنید و این آثار ارزشمند ملی را تخریب نکنید.

برای خرید انواع دستگاه فلزیاب بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نماد سنگ قارچ

‫4/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا