فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد سنگ لاک پشت در گنج یابی و دفینه یابی

نماد سنگ لاک پشت در گنج یابی در منطقه های معتدل زیاد به کار رفته است و از خزانه های دولتی میباشد و در زمان کی کاووس هم از این آثار بیش از حد استفاده شده این آثار برای دفینه های سنگین به کار گرفته میشد این آثار بیشتر کنار یال ها و پایین تپه ها دیده میشود این آثار رمز و رموز زیادی داردکه میتوانید با خرید دستگاه طلایاب به دقت آن محیط را مورد بررسی قرار داده و به گنجینه های خوب برسید.

نشان سنگ لاک پشت

تفسیر نماد سنگ لاک پشت در گنج یابی به چند صورت است :

 • اگر لاک پشت در حال حرکت به جلو باشد و یا مکانی را نگاه میکند باید در مسیر نگاه و یا حرکت آن دنبال تل خاکی و یا غاری به صورت دخمه و یا سنگی تراش خورده باشیم
 • سنگ لاک پشت اگر دخمه و یا غار بود باید دقت کرد که پلمپ است یا باز که در این صورت باید درون غار دنبال قبر باشیم اگر سنگ تراش خورده بود باید زیر سنگ را کاوش کینم
 • اگر لاک پشت در حال تخم ریزی بود و تنه آن در خاک فرو رفته بود و سر آن به سمت آسمان بود باید زیر دم را کاوش کنیم
 • اگر لاک پشت دست و پا داشت ولی سر نداشت باید داخل خود لاک را جستجو کنید
 • دفینه مربوط به لاک پشت تناژ بالاست و سکه های فله ای و خم های بزرگ و لوازم جنگی و ظروف است
 • اگر در قله لاک پشت وجود داشته باشد ، حدود 20 متر یک سنگ تخم مرغ در اطراف آن وجود دارد و در زمین دفن شده است
 • در جهت ورود یا خروج لاک پشت ، چشمه یا چشمه آبی را باید جستجو کرد و اگر در جلوی این منابع آب سنگ تراش خورده وجود دارد، به زیر آن نگاه کنید
 • اگر لاک پشت بیش از حد بزرگ است ، تحت خاصیت خود است که این آرامگاه بنایی است و متعلق به لیدی ها است
 • در هر منطقه ای که لاک پشت نشان داده می شود ، یک تونل ، یک راهرو یا یک غار طولانی وجود دارد
 • اگر سر زیر پوسته باشد ، توصیه می شود آن را با یک جسم سخت بشکنید 3 شیء شبیه تخم مرغ که ممکن است از آن بیرون بیاید نباید دور ریخته شود زیرا ارزشمند است

به طور کلی ، اولین نکته ای که باید در لاک پشت ها مورد توجه قرار گیرد این است که آیا دم روی آن وجود دارد یا خیر. زیرا ایده حل این رمزگذاری دفینه به این ترتیب آغاز شد و این لاک پشت ها عموماً به عنوان انواع لاک پشت های زمینی شناخته می شوند لاک پشت که دم ندارد ، به عنوان مثال در نظر گرفته شد گونه دیگر ، اگر دم داشته باشد ، نشان می دهد که از این لاک پشت آبی تقلید شده است به طور کلی اگر ابتدا لاک پشت را بررسی کنیم ، بدون دم یکی از رایج ترین علائم است صخره به شکل قیاس است و به عنوان یک نشانه جداگانه ، بیشتر در کنار یا پشت قبرها قرار دارد، اما به عنوان مکانی متفاوت ، در چند متری اطراف یا زیر صخره در جلو واقع شده است در واقع ، این یکی از نشانه هایی است که ایجاد آن بسیار دشوار است.

نشان سنگ لاک پشت

بررسی نشان سنگ لاکپشت در دفینه یابی : 

 1. لاک پشت های سنگی ؛ 
  اولین جایی که به آن نگاه می کنید باید روی صخره های داخل آن تپه باشد اگر او در یک مکان مسطح بر روی تپه قرار دارد به نزدیکترین نهر کور بروید و آنجا را جستجو کنید.
 2. لاک پشت آب ؛
  قسمت سخت لاک پشت های آبی امکان داشتن ورودی های انبار در آب در نهر است و همچنین ساده ترین پول 60-70 متر تن است.
 3. شکل لاک پشت ها ؛
  آنها لاک پشت های کوچک و برجسته ای هستند که برای دفن استفاده می کنند معمولاً در تالاب ها رخ می دهد سکه هایی به نام هدیه دومین علامت هستند دومین علامت این لاک پشت ها مثبت است و آخرین نقطه را مشخص می کند.
 4. علامت لاک پشت ؛
  چه حکاکی شده باشد و چه نقاشی برجسته. لاک پشت اطلاعاتی در مورد مکان و جهت گنج به ما می دهد علائم روی لاک پشت ، علائم اطراف آن ، جهت لاک پشت ، جهت پاهای آن باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد.
 5. لاک پشت با پا در داخل ؛
  اگر پای لاک پشت در داخل باشد اما سر آن بیرون باشد ، جستجو در راه نهر انجام میشود پیچ های جاده بسیار مهم است.

توضیحات مختصر در مورد نحوه قرار گرفتن سنگ لاک پشت در دفینه یابی :

لاک پشت سربالا : نشان سنگ لاک پشت با سر به سمت بالا در تصویر نشان می دهد که در کجا گنج مخفی شده پنهان شده است.

نشان سنگ لاک پشت

لاک پشت خوابیده : وقتی لاک پشت ها می خوابند ، دست ها ، پاها و سر خود را به داخل پوسته خود می کشند در تصویری که مشاهده می کنید ، لاک پشت سر ، دم و بازوهایش کمی بیرون آمده و به زمین چسبیده است این لاک پشت خوابیده نشان می دهد که گنجینه در زیر آن است.

نشان سنگ لاک پشت

علامت لاک پشت بدن با سر به سمت پایین : اگر سر لاک پشت به سمت پایین باشد ، به این معنی است که سنگ سنگی که این علامت روی آن ساخته شده است ، در زیر آن دفن شده است.

نشان سنگ لاک پشت

نماد سنگ لاک پشت بدون دم ، سر و پا : اگر به این ترتیب لاک پشت با اندامی گم شده برخورد کردید ، باید ورودی را در نزدیکی این علامت جستجو کرد ، وقتی ورودی پیدا شد ، این سرداب شما را به قسمتی می برد که گنج در آن قرار دارد.

نشان سنگ لاک پشت

‫3.6/5 ‏‫(14 نظر)‬
دکمه بازگشت به بالا