فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد ماه و ستاره در گنجیابی

نماد ماه و ستاره در گنجیابی 2500 سال قبل از میلاد نشانه خدای ماه بوده است در علامت ماه معمولا در جهت دهانه بازش باید عمل جستجو را انجام داد در این جهت احتمال پیدا کردن تومولوس نیز بسیار زیاد است برخی از ماه ها مربوط به عبادت است هلال بر روی قبر افرادی که ماه را می پرستند و در روز چرخش ماه می میرند ساخته می شود اگر به سمت طولانی این هلال بروید ، می توانید بستر دفن را پیدا کنید.

ماه و ستاره در گنجیابی

معنی و مفهوم نماد ماه و ستاره در گنجیابی :

  • اگر قرص ماه تمام باشد و قسمت ضخیم تر آن به طرف پایین باشد در آن اطراف ممکن است غار باشد.
  • اگر در داخل هلال ماه یا ستاره علامت + باشد در کنار نقش ممکن است دفینه وجود داشته باشد.(نقش هلال به تنهایی علامت مزار می باشد)
  • ستاره چهار گوش به معنای خطر بوده، و ستاره 6 گوش معنای تله بزرگ را می دهد از طرفی برای نشان دادن جهت سیاره ها نیز ممکن است درست شده باشد.
  • اگر هلال با ستاره ای است باید منتظر شبی باشید که ماه در حال هلال است تا جهت را پیدا کنید زیرا هلال مانند تقویم میباشد.
  • در شبهایی که ماه هلال می سازد علامت و ماه را با یکدیگر مرتبط کنید و جهت را پیدا کنید این محاسبه بسیار دشواری است انجام این فرآیند بدون پشتیبانی یک متخصص و یافتن گنج آن بدون دستگاه فلزیاب آسان نیست.

ماه و ستاره در گنجیابی

نشان ستاره در گنج یابی به چه معناست؟

ستاره یکی از قدیمی ترین نمادهای معنوی می باشد 5 – 6 – 7 و 8 گوشه هایشان نیز موجود است معنای هر کدام متفاوت می باشد و از همه قوی تر 8 گوش آنها می باشد مثلا 5 گوشه، نماد خاک، آتش، حیوان و آب می باشد و 8 گوش زیبایی، اعتماد، حکومت، و قدرت را معنا می دهد و نماد قدرت و قوت می باشد.

معانی نشانه های ستاره خیلی مختلف می باشد و مهم این است که مربوط به کدام دوره می باشد ستاره هم 5 گوشش و هم 7 گوشش وجود دارد ولی گاها 5 گوش ها به معنای 7 گوش می باشند 5 + خورشید می شود 6 و 6 + ماه میشود 7 به این صورت است که می توان ستاره 5 گوش را به معنای ستاره 7 گوش نیز در نظر گرفت.

در صورت مشاهده نشان ستاره باید در جهت دهانه بازش جستجو انجام دهید با اینکه از نشانه ستاره کم استفاده شده است ولی به معنای یک منطقه باز (اراضی صاف) می باشد در اطراف نشانه و در زمین صاف، نزدیک آن باید کاوش انجام شود اگر ماه و ستاره باهم حکاکی شده باشند در نزدیکی های آنها دفینه مشاهده وجود خواهد داشت.

ماه و ستاره در گنجیابی

انواع هلال ماه و ستاره در گنجیابی و دفینه یابی :

  1. هلال ساده : علامتی است که جهت را نشان می دهد ، حتی اگر به نظر می رسد تنها باشد ، علامت کمکی آن خود ماه در آسمان است وقتی ماه در آسمان هلال می سازد باید با علامت روی سنگ مقایسه شود سنگ مقابل در آسمان می تواند مستقیم باشد و می تواند جهت خود را روی زمین یا در آسمان نشان دهد این جهت طوری طراحی شده است که بیشتر به آب نگاه کند.
  2. هلال و مار : این علامت مقبره زن و شوهر درجه یک است که در یک دوره زمانی زندگی کرده و مرده اند مقبره معمولاً شامل یک اتاق بزرگ است که روی سنگ تراشیده شده است و ورودی آن نیز به شکل یک دره سنگی است مقبره ها فقط در بالای علائم و نشان دهنده حفاظت (طلسم) مقبره ها در زمان هلال مار است.
  3. گنج هلال ماه : هر حالت معنای متفاوتی دارد نمادی از زندگی زمینی است و نوعی تقویم است که در زمانهای قبل از خورشید استفاده می شده است الهه ماه نماد سلن ، شاخ گاو و گاو نشانه هلال ، ستاره ، مار ، گاو و صلیب است که اگر به سمت طولانی این هلال بروید می توانید بستر دفن را پیدا کنید.
  4. خورشید و ماه : این علامتی است که اغلب راهزنان از آن استفاده می کنند و مقادیر زیادی را دربر دارد و حداقل در 7 مکان پول دارند برخی از آنها در سنگ های مرمر هستند و برخی از آنها غار هستند اگر آسیابی وجود داشته باشد این نهر ، سنگ آسیاب و ملات را باید جستجو کرد و مقداری پول در زیر آنها یافت می شود.

ماه و ستاره در گنجیابی

‫4/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا