فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر علامت پروانه در گنج یابی

علامت پروانه نماد پرواز ظریف روح به آسمان است به همین دلیل به آن مقبره آرامگاه بانو می گویند همچنین پروانه نیز با همان منطق یک پرنده بالدار و زیبا استفاده می شود که هر دو به معنای ظریف بوده و معمولاً نماد قبر بانوی باکره است و علامتی است که به معنای روح بوده، کرم تبدیل به پروانه می شود که نمادی از آغاز و پایان است. منطقی مشابه با آلفا و امگا دارد.

علامت پروانه

تفسیر علامت پروانه در گنج یابی :

  • گاهی نیز سمبل زندگی طولانی پس از مرگ می باشد تغییر شکل لارو (کرم پروانه) به یک پروانه در بسیاری از ادوار زمان باستان به عنوان یک تغییر قابل توجه شناخته می شده است.
  • سنگ نگاره پروانه در گنج یابی شادی و خوشحالی کودکان را به تصویر می کشد. پروانه نماد تعالی روح به سمت جاودانگی و ابدیت انسان می باشد.
  • این شکل به ما این مفهوم را می رساند که زیبایی مهم تر از محتوا و درون می باشد از این نشان و نماد ممکن است بر روی سنگ قبر کودک استفاده شده باشد.
  • نماد پروانه شکلی است که در مسیحیت استفاده می شود مثل زن با ظرافت بودن را نشان داده است، احتمالا مزار یک زن می باشد که معنی و مفهوم پاک شده، زلال تمیز و دوباره زنده شدن را نشان می دهد.
  • اگر در مکانی علامت پروانه وجود دارد ، قطعا قبر یک خانم وجود دارد. بسیاری از موارد ذهنیت را پیدا خواهید کرد اینها ممکن است شامل تاج و گردنبند باشند مراقب باشید ، این خانم یک زن باکره مجرد است همه اقلام جهیزیه را در اتاق خالی کنار قبر پر کردند.
  • این علامت نشان دهنده مقدار زیادی طلا و بیشتر یک جواهر است شاخ و بال پروانه محل دفینه ها را مشخص می کند به خصوص یکی از 2 شاخ که متفاوت است این جهت را می دهد.
  • اگر بیش از یک پروانه وجود داشته باشد محل دفن رومی است همه قبرها قبر زنان هستند باید یک جریان بزرگ در سمت شرق وجود داشته باشد.
  •  در صورتی که از یک تپه به سمت غرب بالا بروید ، همه مقبره ها را خواهید یافت همه آنها مقبره های مجلسی هستند.
  • وقتی از سنگی در غرب تپه قله بیرون می آیید ، به منطقه مسطح می رسید .در این مرغ زار 2 تابلوی پروانه سنگی وجود دارد 3 چاه آهک در کنار آن وجود دارد که دو تای آنها باز و یکی بسته است به چاه بسته 2 دیگ بخار نگاه کنید.

علامت پروانه

معنی و مفهوم علائم گنج پروانه در دفینه یابی :

علامت پروانه ، شخصیتی است که در مسیحیت مورد استفاده قرار می گیرد دیده شده است که علائم پروانه بر روی یا در کنار برخی علائم زیارتی ساخته می شود که دوباره می توان علامت پروانه را همراه با علامت مار ساخت و بیشتر روی سنگ قبر زنان باکره مجرد دیده می شود.

این علامتی است که بر روی قبر زنانی که مقدمات ازدواج را آماده کرده اند اما قبل از ازدواج مرده اند ، ساخته شده است پروانه ها آماده پرواز، منتظر نسیم ملایم هستند به ویژه اولین پرواز مهم است حتماً در هر جایی که نسیم در منطقه ای که علامت پروانه را پیدا می کنید می وزد ، توجه داشته باشید.

پروانه های ساخته شده با مار نشانه ای از طلسم هستند ، زیرا زنان موجودات ضعیفی هستند اعتقاد بر این است که جذابیت مار از آنها محافظت میکند اقلام ذهنی و قبر در اتاقهای جداگانه قرار دارند هیچ قبر دیگری در این نزدیکی وجود ندارد پروانه ساخته شده با علامت صلیب نیز همین منطق را دارد صلیب و مار بزرگترین طلسم ها هستند اما پروانه ظریف ترین نماد زن است.

علامت پروانه

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا