فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

وجود استخوان در گنج یابی و در عمق زیاد نشانه چیست؟

وجود استخوان در گنج یابی | در جاهایی که در عمق زیاد با استخوانهای در هم و اجساد برخورد میکنید این موارد دارای گنج و دفینه نیستند و این جایگاه ها بدون مراسم مذهبی و خارج از اصول تدفین هستند و هیچ نکاتی که باید در موقع دفن مردگان انجام میشده در این جایگاها انجام نشده و فقط یک کشتار دسته جمعی صورت گرفته و حتی یک کاسه سفالی هم در این مکانها قرار ندارند.

وجود استخوان در گنج یابی و در عمق زیاد نشانه چیست؟

  • در گنجیابی وجود جسد خود میتواند نماد و نشان باشد اگر یک جسد در عمق دیده شود که یک یا دو عضو را کم داشته باشد و اعضای بدن در چیدمان غیر طبیعی قرار گرفته باشند و خارج از این دلیلی بر ادامه کار نیست.
  • عمق چنین کارهایی بسیار بالا هستند و کمتر از لایه هایی که در موردش میشنوید در کار دیده میشود و کاملا مرموزانه گنج و دفینه پنهان شدند.
  • نشانه هایی که در این سیستم دفینه گذاری به کار رفته اند سنگهایی تراش خورده به اشکال گوناگون هستند که با تفسیر درستشان میشود جهت درست را ادامه داد.
  • همچنین قابل ذکر است بدانید هر جایگاه و در هر متراژی وجود اجساد دلیل بر وجود دفینه نیست.

دیدن استخوان هایی با اشکال عجیب در کاوش به چه معنی است؟

دوستان گاهی در کاوش به استخوانهایی با اشکال عجیب در کار برخورد میشود که واقعا تابحال دیده نشده و اصلا مشخص نیست از چه موجوداتی باقی مانده است در مواردی مثل تپه ها و کاوش مکانهای مذهبی، مقبره ها و خزانه های بزرگ در گنجیابی بسیار بیشتر دیده شده است.
این موارد به اعتقادات گذشتگان ما برمیگردد و وجود بعضی از این اشکال باعث پایداری مکان و گاهی به اعتقاد اینکه وجود استخوان بعضی از حیوانات میتوانسته نگهبان آن خاک باشند و یا به منظور اعتقادی باعث پاکی خاک و پیشکشی به خدایان و قربانی کردن و گذاشتن اجساد در مسیر کار خودش نیز به منظور همین موارد اعتقادی بوده که در دوران باستان مرسوم بوده است.

هنگام برخورد با اجساد و شکل های عجیب در گنجیابی چه باید کرد؟

به طور مثال استخوان اسب ها به دلیل اینکه اسب جایگاه بسیار بالایی در گذشته داشته پس میتواند هدیه خوبی به خاک و پاک ماندن خاک مقبره باشد و جهت دهنده های مفیدی در کار دفینه های بزرگ در عمق بالا بشمار می آمده اند و همینطور اسکلت و استخوانهای انسان و افرادی که در ساخت آن مکان همکاری داشتند.
مورد دیگر نوعی خاک دستریزی وجود دارد که خاک آهک و استخوانهای ریز شده و مخلوط بهم رو استفاده میکردند در کار که ترکیب این سه مورد دارای استقامت بسیار زیاد و رطوبت خوبی بوده است که بنده خودم در مشاوره کاری که در غاری در اراک بود برخورد داشتم که بسیاری از استخوانهای پرندگان و چهارپایان کوچک ترکیب شده بود که این لایه تا دو متر هم کشیده شده بود که بعد از تمام شدن این لایه به سنگچین و گل چرب رسید.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه فلزیاب و گنجیاب میتوانید
به سایت خرید دستگاه طلایاب مراجعه نمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا