فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

گنج یابی با خفاش | انسان چگونه با خفاش دفینه را پیدا میکند?

در این مطلب میخواهیم به نقد و بررسی گنج یابی با خفاش بپردازیم سالیان درازی هست که انسان به دنبال گنج میرود و از روشهای مختلفی برای پیدا کردن آن استفاده میکند که يکی از روش های آن کمک گرفتن از جانوران بوده و از نماد حيواناتی مانند نماد خروس و خفاش استفاده ميكردند.

گنج یابی با خفاش

مراحل گنج یابی با خفاش :

  • اين دو پرنده را از زمان بچگی درون ظرف طلا غذا ميدادند بعد از مدتی غذاي مورد علاقه او را درون ظرف طلا كمی زير خاك ميكردند و چون اين پرنده ها امواج فلزات (فرکانس) را بخوبی تشخيص ميدهند زمين را ميكندن تا به غذای مورد علاقه خود مي رسيدند تا اينكه اين پرنده ها دست آموز ميشدند وآنها را به زمينهايی كه احتمال ميدادند در آنجا گنج یا دفینه ای باشه ميبردند اگه روز بود چشم آنها را می بستند ولی اكثرا شب می بردند تا امواج بهتر قابل تشخيص ميباشد رها ميكردند .
  • اگر 1 تن سرگین خفاش را در غاری در کوه پیدا کنید، اگر بپذیریم که فرآوری نشده است، حدود 5000 لیر هزینه دارد چرا می گویید 5000 چون وقتی کود خفاش فرآوری میشود حدود 60 درصد آن قابل استفاده است و دیگری بی فایده است مقداری که اینجا به دست می آورید طبق محاسبات ما به این صورت است.
  • هنگامی که فاصله بین غار و نزدیکترین مسیر را پیدا کنید، هزینه و نیروی کار برای حمل کود را محاسبه کنید و متوجه خواهید شد که چیزی باقی نخواهد ماند به همین دلیل به خاطر قیمت های کاذب سرگین خفاش ها به خفاش ها آسیبی وارد نکنید.
  • کود خفاش فقط در کشاورزی استفاده میشود و در مناطق کوچک کشاورزی مانند گلخانه ها از آن استفاده نمیشود احتمالاً کشاورزی ارگانیک به موازات دوره گسترش در حال حرکت است.
  • هنوز مشخص نشده است که چه کسی و با چه هدفی این دروغ را انجام داده است و تا به امروز مبلغی بابت سرگین خفاش پرداخت نشده است، اما ما مشخص کرده ایم که برخی از افرادی که بدون دیدن جریان لباس های خود را جمع میکنند به نام … سرگین خفاش، به طبیعی بودن غارها و خفاش ها آسیب میرساند.

سرگین خفاش در گنجیابی چیست؟

در سال های اخیر، بحث سرگین خفاش دامن خود را گرفته است متوجه شدیم که به دلیل این دروغ که یک کیلو سرگین خفاش چقدر می ارزد، برخی از نقاط جهان دست از کار کشیدند و شروع به جستجوی لانه خفاش کردند اینکه افرادی که به لانه های سرگین خفاش آسیب میرسانند با جویندگان گنج ارتباط دارند کاملاً نادرست است در اینجا به گنج یاب ها هشدار می دهیم اجازه ندهید این عمل نادرست به گنج یاب ها نسبت داده شود یک شکارچی گنج هرگز نمی کشد زیباترین سرگرمی در جهان گنج یابی است نه ماهیگیری و نه شکار به اندازه گنج یابی سرگرمی فوق العاده ای نیست به خصوص شکار یکی از سرگرمی هایی است که ما شخصاً آن را محکوم میکنیم زیرا بر اساس کشتار است.

برای خرید و مشاوره رایگان در مورد عملکرد تمامی دستگاه های فلزیاب و گنجیاب

شرکت آلفا الکترونیک به لینک خرید طلایاب مراجعه نمایید.

‫2/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا