فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد جمجمه در گنجیابی

نماد جمجمه در گنجیابی به عنوان نمادی از مرگ و کشتن و خطر استفاده میشده است همچنین بسیاری از جادوگران و ساحران در باستان این نماد را در ابزار کار خود و یا بصورت یک شی تزئینی با خود به همراه داشته اند این نماد هم میتواند خبر از وجود تله را بدهد و هم وجود طلسم باشد همچنین علائم گنج انسان نشانه مقبره های صخره ای است ، ما آنها را در نشانه های سنگ قبرها شرح داده ایم به ویژه چهره های برجسته انسان را در مقابل یا در کنار قبرهای صخره ای خواهید دید که اکثر آنها باز شده اند.

نماد جمجمه در گنجیابی

نظرات مختلف در مورد نماد جمجمه در گنجیابی :

  • اگر علامت نیم مرد در شیب نهر وجود داشته باشد ، یک سنگ سیاه در جلوی این علامت مرد و یک صلیب کوچک روی سنگ وجود دارد که مقدار کمی زیر این سنگ سیاه قرار داده شده است.
  • اگر علامت انسانی وجود داشته باشد ، جهت شخص و طرفی که چشم ها به آن نگاه می کنند یکسان نیست به عنوان مثال ، جهت فرد به سمت جنوب است ، اما چشم ها به سمت جنوب غربی است بسیار مراقب باشید پول یا قبر جایی است که چشم ها به نظر می رسند.
  • وقتی سر انسان مجرد است ، معمولاً آب مانند نهر یا چشمه در جلو وجود دارد سر رو به آب است به سمت آب پایین بروید پول آنجاست سر به طور مستقیم به پول نگاه می کند پول رو به روی سر است.
  • علامت مردی وجود داشته باشد ، مستقیماً به چشمان او نگاه کنید ، او قطعاً به قبر نگاه می کند جهت بدن مرد و جهت او ممکن است متفاوت باشد.
  • علامت مرد مانند علامت زن نیست اگر مرد دست دارد ، پول را نشان می دهد ولی در زنان ، چشم ها معمولاً به پول نگاه می کنند در حالی که در مردان دست ها به پول نگاه می کنند به خصوص جایی که دست راست اشاره می کند ، پول آنجاست.

علائم گنج جمجمه در گنج یابی (سر انسان)

علائم گنج از جمله سر انسان ، پادشاه یا رهبر منطقه ای عموماً در مقبره های صخره ای در کنار شخص قرار می گیرند ، آثار حکاکی سر انسان و علائم برجسته بر روی سنگ ممکن است نشانه های برجسته یا گنج باشد که باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد به زیاد یک در مخفی در اطراف یا زیر علامت سر انسان وجود دارد این آهک در و غیره ممکن است با خیلی چیزها استتار شود.

هنگام نزدیک شدن به مکان هایی با علامت سر انسان ، باید مواظب بود زیرا به احتمال زیاد یک تله است اگر مکان مرتفع قبر متعلق به کسی است ؛ هنگام تلاش برای باز کردن در زیر ، قطعات سنگ به احتمال زیاد از بالا به صورت لایه ای سقوط می کنند هرگز سعی نکنید آن را بدون تجهیزات لازم باز کنید اگر دری بر روی سطح صخره وجود داشته باشد که در آن برجستگی سر انسان وجود دارد می توان از در وارد شد البته اگر در باز باشد گنج یاب ها قبلاً از آن بازدید کرده اند.

نماد جمجمه در گنجیابی

‫3.2/5 ‏‫(12 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا