فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نماد تیر و کمان در گنجیابی و دفینه یابی

نماد تیر و کمان در گنجیابی نخستین بار در زمان مادها برای نشان دادن یا تعیین محدوده شکار مورد استفاده قرار گرفت به همین خاطر آن را نمادی از دلیری و شجاعت قلمداد میکردند همچنین این علامت در زمان ساسانیان برای قبور سرداری هم مورد استفاده قرار گرفت و رمزگشایی آن بدان صورت میباشد که برد مفید تیر در هنگام رهایی از کمان را تخمین زده و سپس در جهت پیکان حرکت باید کرد.

نماد تیر و کمان در گنجیابی

معنی و مفهوم نماد تیر و کمان در گنجیابی :

  • اگر جهت تیر داخل صخره سنگ بود دنبال علامت ضربدر ناقص و یا نماد سنگ صندلی طبیعی باشید.
  • تله ای که با باز شدن درب عمل میکند تله تیر پرتابی است در این نوع تله فرد در صورتی که بتواند درب را باز کند و قدم در داخل درب بگذارد به ناچار با صحنه ای روبرو میشود که اصلا انتظار آن را نداشته است که آن هم حس کردن تیری سنگین در بدن هست که تمام تاب و توان فرد را میگیرد.
  • در این صورت فرد فقط یک شانس دارد این که تله در مدت زمان زیاد از کار افتاده باشد وگرنه فرد در صورت ناآگاهی سرنوشتی جز مرگ را تجربه نخواهد کرد.
  • در جهت پرتاب تیر چیزهای متفاوت و غیر طبیعی را جستجو کنید کمان میتواند تنها باشد و یا اینکه همراه تیر هم باشد.
  • منطق به کار گرفته شده یکی است نشانه آخر و نهایی نیست در دو جهت مختلف پیکان بررسی کنید که درختان کهنسال وجود دارد یا نه.

بررسی نماد کمان و کشتی در گنج یابی و دفینه یابی :

کشتی نماد مسیحیت بوده و به معنای زندگی ابدی و سفر میباشد اگر در یک صخره ثابتی باشد یک مزار است و باید اطرافش کاوش شود و از نشانه هایی است که که کمتر از آن استفاده شده است و اکثرا راهزنان از این نشانه استفاده میکردند و باید در جهت متفاوت به درختان قدیمی دقت شود.

نماد تیر و کمان در گنجیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالب باستان شناسی میتوانید
به کانال تلگرام عجایب باستان مراجعه نمائید.

و همچنین برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمامی دستگاه های طلایاب و گنجیاب هم میتوانید به سایت خرید دستگاه فلزیاب مراجعه نمائید.

‫3/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا