فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد پرنده در گنجیابی چه تفسیری دارد؟

نماد پرنده در گنجیابی به معنی مکانی است که طلا ، ثروت یا اشیای قیمتی در زیر زمین نگهداری میشوند که گنجینه آنها به روشهای مختلف با دفن ذخیره میشود اما برخی از مواد به مرور زمان به غیر از طلا تبدیل به گاز میشوند ولی طلا خاصیت خود را حفظ کرده و نمیپوسد.

نظرات مختلف در مورد تفسیر نماد پرنده در گنجیابی :

  • حالت پر و بال و سرپا بودن یا نبودن پرنده در رمزگشایی نماد اهمیت بسیاری دارد و همچنین پرنده ای اگر تخم گذار باشد باید به خصوصیاتش آشنا بود واین مورد را باید دانست که تخم پرنده برای پرنده بسیار ارزش دارد.
  • اگر پرنده ای نشسته باشد با بالهای جمع و در حالتی معمولی یعنی پرنده در لانه و کنار تخم هایش هست، حالا اگه ما تخم پرنده رو برای مثال دفینه بحساب آوریم و پرنده نشسته بود و کاملا حالت معمولی داشت یعنی هدف بسیار نزدیک است ومحل تخم گذاری یعنی پشت پرنده اهمیت دارد.
  • ولی اگر سرپا بود و حالتی حرکت کنان داشت باید دنبال سنگچین یا تنگه سنگی در جهت نگاه پرنده یا درمسیر بال یا دم آن بود.
  • اگر کنار پرنده جوجه باشه تفسیر نماد کاملا فرق میکند و جوجه ای که جهت مخالف را نگاه میکند یا مورد مشکوکی در خود دارد مسیر رو مشخص میکند.
  • علامت کبوتر معمولاً به گورهای زن اشاره میکند دلیل این امر این است که زن بسیار ثروتمند بوده و به این معنی میباشد که او را با زیور آلات خود دفن کرده اند.
  • اگر کبوتر یک شاخه زیتون در دهان خود دارد ، به این معنی است که جواهرات جدا از قبر دفن شده اند.
  • اگر دو کبوتر غذا می خورند ، این بدان معناست که اینجا طلا و پول وجود دارد.

معنی و مفهوم علامت پرنده در گنج یابی چیست؟

همه نشانه ها و معانی گنج نماد جواهرات زنان در موضوع ما میباشد باید توجه کنید که دقیقا در مقابل شما در جهت پرواز کبوتر چه چیزی وجود دارد که در مورد آن تحقیق کنید اگر صلیبی وجود داشته باشد گنج دفن شده در داخل غار است که در اینصورت باید صلیب دوم را در نزدیکی آن پیدا کنید تا غار را پیدا کنید صخره با صلیب دوم در غار است.

همچنین در نشانه هایی مانند کبوتر ، پرنده ، مرغ ، شکل تخم مرغ را باید به دلیل ویژگی تخم گذاری حیوان در محیط جستجو کرد و قسمت بالای آن ممکن است سفید یا قرمز باشد با توجه به اینکه داخل تخم مرغ زرد است باید طلا را تداعی کند همچنین نماد دیگری در این باره وجود دارد بنام نماد طاووس که آرامگاه یک شاهزاده خانم باکره است و هرگز ازدواج نکرده است او گنجینه های طلا و جواهرات و جهیزیه دارد و اجناس آن در انبار است.

‫2.6/5 ‏‫(8 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا