فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

مکانی دارای درب خاص و کاذب در گنجیابی

درب خاص و کاذب در گنجیابی | در اصل باید یک نیم رخ وجود داشته باشد که نشان تاییدی کار است و نشان می دهد ورودی مخفی وجود دارد دربی که در دید هست کاملا کاذب خواهد بود و ورودی که باید دنبال آن گشت دقیقا بالای درب کاذب در قسمتی که شکل هفتی هست وجود دارد و در گودی هفتی شکل در شیب موجود در زیر نیم رخ گنجی وجود خواهد داشت یعنی از بالا و سقف کار باید وارد شد و با احتمال بسیار زیاد دارای پله از بالا به داخل هست که در میان پله ها برخورد با تله احتمال بسیار زیاد دارد.

مکانی که دارای درب خاص و کاذب در گنجیابی باشد باید به نکات زیر توجه کرد :

  • قبل از هر اقدامی پیدا کردن هواکش دفینه اهمیت دارد که با مقدار دوده و رنگ لب های دودکش شما میتوانید از آلودگی و فضای داخل و مسمومیت داخل اطلاع پیدا کنید.
  • به هیچ وجه شما با کار کردن روی درب پایین که در دید هست نمیتوانید به هدف برسید چون جز سنگ و صخره طبیعی چیزی وجود ندارد و فقط باید از مسیر درست وارد شد.
  • در کل در مورد این کارها چندان با جدیت نمیشود نظر داد و باید محل را بررسی کامل کرد.

نکته مهم : در این کار شما وقتی از قسمت بالا درب موردنظر را پیدا کردید و وارد شدید کلا مسیر به درون صخره سمت راست و گرایش به پشت رخ دارد.

  • این مکان مقبره و جایگاه اموال بسیار زیادی است که صدرصد در نزدیکی باید قلعه باستانی و شهری بسیار کهن وجود داشته باشد و بنده اصلا توصیه به کاوش دراین مکان زیبا نمیکنم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالب دفینه یابی و گنج یابی میتوانید
به کانال تلگرام عجایب باستان مراجعه نمائید.

همچنین برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه طلایاب و گنجیاب
میتوانید به سایت خرید دستگاه فلزیاب مراجعه نمائید.

‫3/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا