فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نشان انگور در گنجیابی و دفینه یابی

معنی و مفهوم نشان انگور در گنجیابی به الماس ، جواهرات و سنگ های قیمتی اشاره میکند روبرو شدن محقق با نماد نشان انگور یا خوشه های انگور ، محقق را هیجان زده می کند زیرا در تمدنهای باستانی انگور به معنی فراوانی ، باروری و ثروت است همچنین نیز به شکل نوشیدنی مقدس استفاده میشده است.

نشان انگور در گنجیابی

نشان انگور در گنجیابی به چند صورت است که عبارتند از :

 • به معنای مزار پادشاه و یا ملکه نیز استفاده می شود
 • نشان دفینه جلب توجه کننده می باشد
 • معتلق به فرهنگ قدیمی می باشد
 • خوشه انگور ثروت را نشان می دهد که این نشانه ها باید تخریب شوند
 • در افسانه یونان به معنی نماد خدای شراب بوده است
 • نماد برکت است
 • در تمدن های قدیم ، انگور به عنوان نمادی از باروری ، فراوانی ، ثروت و نوشیدنی مقدس استفاده می شد

نماد انگور در گنج یابی به چه معناست؟

این نمادها و نقش های انگور می توانند به اشکال مختلف ظاهر شوند. ما در تمدن هیتی با یکی از این نقشها برخورد می کنیم در نقاشی متعلق به تمدن هیتی ، هدیه پادشاه به مشروب مقدس به خدا حک شده است. در تمدن یونان ، هدف آن این بود که خدا دیونیسوس را با نماد انگور توضیح دهد. در اساطیر یونان ، انگور نماد باروری است. وقتی به تاریخ نگاه می کنیم ، می توان گفت که انگور به طور کلی نمادی از فراوانی و ثروت است. به همین دلیل ، اگر بپرسید منظور از یک خوشه انگور چیست؛ می توان گفت که عموماً در مکان هایی که ثروت و فراوانی زیاد است استفاده می شود.

علامت انگور می تواند در مکان های زیر ظاهر شود :

 1. روی سنگ قبرها
 2. در تزئینات سارکوفاگ
 3. تزئینات داخلی ساختمانهای قدیمی
 4. تزئینات بیرونی ساختمانهای قدیمی
 5. روی سکه ها

نشان انگور در گنجیابی

اگر در منطقه باستانی در نزدیکی علامت انگور به چشمتان بخورد این یعنی ممکن است مزار انسانی ثروتمند وجود داشته باشد اگرچه گفته می شود که هر انگور، نشان طلا می باشد و یا یک قدم را نشان می دهد، ولی نظر قابل توجهی نمی باشد از انگور بخاطر اینکه در ساختارهای تاریخی به عنوان مقبره انسانهای مقدس استفاده شده است نشانه دفینه زیاد و با ارزشی است. انگور سمبلی نیست که در همه جا با آن روبرو شویم.

پاسخ های متعددی برای این سوال وجود دارد که نشان خوشه انگور به چه معناست؟ اگر در جستجوی گنج با چنین نمادی روبرو شدید، کاری که باید انجام دهید این است که روحیه تحقیق خود را آشکار کنید. روحیه تحقیق در مکان یابی گنج بسیار مهم است. همراه با روحیه تحقیق ، ما به راحتی می توانیم آنچه را که نمادهای مختلف به ما می گویند درک کنیم اگر درباره تحقیقات نماد در شکار گنج کنجکاو هستید ، باید یاد بگیرید که به کجا باید توجه کنید. به همین دلیل ، اگر می دانید کجا باید به راه حل نمادها توجه کنید شما می توانید معنی رمزگشایی نماد را به راحتی انجام دهید.

‫4.5/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا