فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد قلب در گنجیابی و دفینه یابی

تفسیر نماد قلب در گنجیابی چیست؟ نشان ای است که از زمان گذشته های خیلی دور به امروز رسیده است در هر جامعه ای ، نشان اعتقاد ، محبت و احترام می باشد و در روی سنگ قبر مسیحیان خیلی مشاهده میشود و این به این معنا می باشد که “زندگی کرد و مرد ولی قلبی پاک از خودش برجای نهاد” و همچنین به معنای مخفی گری نیز استفاده میشود .

تفسیر نماد قلب در گنجیابی

انواع معنی و مفهوم تفسیر نماد قلب در گنجیابی :

  • نشانه قلب سمبل عشق بوده و ما از آن برای ابراز محبت به افراد استفاده میکنیم.
  • در نوشته های گذشتگان و فلسفه های باستانی تا به امروز ، از قلب به عنوان جایگاه احساس و عشق نام برده شده است.
  • در عصر امروز همواره همگان برای بیان عشق و محبت از نماد قلب استفاده می کنند و استیکرهای قلب می فرستند.
  • معنی دیگر نماد شکل قلب مفهوم نزدیکی دو احساس یعنی عشق بکار می رود.
  • نشانه قلب روی سنگ قبرهای مسیحیان مشاهده می شود.

باید بدانید که شکل قلبی که در نماد دیداری توسط انسانها استفاده میشود شبیه به شکل قلب واقعی انسان نمی باشد، بلکه در ترکیب دو قلب در کنار یکدیگر این نماد شکل قلب را میسازد و به معنی علاقه نزدیک بهم می باشد و این نشانه از گذشتگان به دست آیندگان رسیده است، قلب در هر جامعه ای نشان از محبت است و  از نظر برخی کارشناسان معنی و مفهوم قلب در دفینه یابی به معنی طلا است و در معانی و مفاهیم دیگر به معنی تله و دام می باشد.

تفسیر نماد قلب در گنجیابی و دفینه یابی

نحوه رمزگشایی نماد قلب در دفینه یابی :

رمزگشایی در آثار باستانی و نشانه نماد قلب به این گونه می باشد که : یک قدم در سمت راست و البته کمی پایین تر ورودی یک مقبره مهم میباشد و باید توجه داشته باشید در حین کاوش احتمال وجود دام و تله بسیار زیاد می باشد، نشانه قلب در دفینه یابی یا نشانه دل در دفینه یابی نوعی عضو عضلانی در انسان‌ها و دیگر حیوانات است که خون را از طریق رگ خونی در دستگاه گردش خون به گردش درمی‌ آورد ، خون اکسیژن و مواد غذایی لازم را برای بدن مهیا می‌سازد و همچنین به از بین رفتن مواد زائد (سوخت و ساز بدن) کمک می‌کند.

قلب انسان به‌ طور متوسط حدود هفتاد و پنج بار در دقیقه می‌تپد، قلب انسان بین دو شُش در بدن قرار دارد و به گونه‌ ای قرار گرفته‌ است که رأس آن متمایل به سمت چپ و پایین قرار می‌گیرد، برای رمز گشایی نماد دل در دفینه یابی باید اندازه آن را در نظر گرفت و سپس در اطراف نماد باید رودخانه ای وجود داشته باشد شما باید در کنار رودخانه در جهت خلاف شامگاه یا غروب به اندازه نماد قدم بردارید تا به یک قلب دیگر برسید شاید این نماد به آشکاری قبلی نباشد اما گنجینه در درون قلب است زیرا این نماد یک نماد کاملا پیچیده می باشد.

تفسیر نماد قلب در گنجیابی

‫3.3/5 ‏‫(10 نظر)‬

‫5 دیدگاه ها

  1. من یک صلیب تراش خورده پیدا کردم و به دنبال نشان بعدی آن یک قلب که سه نماد خوانده می‌شود پیدا کردم‌ یک نماد صلیب درون قلب هست ویک نماد فلش البته نماد فلش و صلیب با یک خط درون قلب رسم شده است معنی آن چيست آیا دفینه دارد و ورودی آن کجاست وتا صد متری این نمادها هیچ نماده دیگر نیافتم لطفا راهنمایی بفرمایید

    18
    5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا