فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

رمزهای نظامی در گنج یابی چه مفهومی دارند؟

رمزهای نظامی در گنج یابی | دوره علائم مثلا اشکانی با ساسانی و هخامنشی و ….. باهم متفاوت است پس مطمئنا هر علائمی تفسیرش با علایم دوره های مذکور متفاوت است پس با ما همراه باشید تا در مورد انواع رمز و رموزهای دفینه یابی و گنجیابی با هم صحبتی داشته باشیم.

رمزهای نظامی در گنج یابی چه مفهومی دارند؟

 ادوار تاریخی گوناگونی در ایران داریم حکومت محلی، ساتراپ ها، اقوام مهاجر که چند صباحی در ایران حکومت کردند و یا مهاجر بوده اند دزدان و راهزنان رئیس قبیله ها و اقوام کوچک و… همه و همه براساس دیدگاه خودشان زندگی و علائم را به وجود می آوردند.

برای پیدا کردن دفینه های حکومتی و نظامی باید غیر از دانستن روشهای دفینه گذاری آنها از آداب و رسوم و مناسک خاص مذهبی آن دوره نیز اطلاعات کامل داشت دفینه های حکومتی نظامی همانطوری که از اسمشان پیداست یعنی اموالی عظیم، خزانه ای بزرگ و … که با کمال صبر و حوصله و باهوشی مسیرهای انحرافی و پوچ و دارای تله ایجاد کردند و کارها را بسته اند.

سوالات متداول در مورد رموز نظامی :

  1. مثلا حین جستجو باید دانست که جسد بدون سر چه مفهومی دارد؟
  2. 7 یا 6 جسد به چه معنی است؟
  3. 4 تا پلمپ نما درون غار چه مفهومی دارد؟
  4. یا چاهی درون غار داخلش در دیواره یک سنگ بیرون زده چه معنی میدهد؟
  5. مثلا ساروجی که درون کار دیده میشود آشنایی داشته باشید چه نوع ساروجی هست؟
  6. و یا لایه ها رو بدانید که کدام لایه به هدف نزدیکتون میکند و کدام دورتر؟

همگی اینها مباحثی هستند که بدون شناخت و دانستن آنها یعنی سردرگمی در اعماق زمین و دل غارها میباشد در کارهای مربوط به حکومتی و مذهبی باید یک قدم جلوتر از معمار کار بود در کارهای حکومتی نظامی شناخت اصول و دانستن معنی علائم و اشکال درون کارهاست که نقش مهمی در موفقیت دارد یا مثلا کارهایی که مانند سیستم قبر و مقبره که مربوط به حاکمان محلی بود ایجاد شده اند که باید قبرهای قربانی و همان انحرافی رو باید ابتدا تشخیص داد.

برای خرید انواع دستگاه طلایاب میتوانید به سایت خرید دستگاه فلزیاب مراجعه نمائید.

‫4/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا