فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

گنجیابی در چاه ها به چه صورت می باشد؟

گنجیابی در چاه ها به چند صورت مختلف می باشد نشانه های چاه در رتبه اول در بین نشانه هایی قرار میگیرند که در جستجوی گنج مهم تلقی میشوند این در میان اطلاعات اشتباه شناخته شده که در هر چاهی گنجی وجود دارد با این حال بسیار مهم هست که به درون چاهی که در این جستجو دیده میشود نگاه کنید همچنین از جمله حقایق شناخته شده است که گنج در برخی از چاه ها یافت میشود.

گنجیابی در چاه ها

گنجیابی در چاه ها به چه صورت است؟

  • یکی از نشانه های مهم منتهی به چاه، نماد قلب در گنجیابی است و اگر نهر یا منبع آبی وجود نداشته باشد، این علامت نشان میدهد که تعداد زیادی چاه و اقلام ارزشمندی وجود دارد.
  • دفینه نماد چاه بسیار نادر هستند و به ندرت یافت میشوند اگر چاه ارمنی هست بدون هیچ رد و نشانی باید به آن نگاه کرد زیرا در چاه هایی که متعلق به ارمنیان هست، گنجینه هایی وجود خواهد داشت که ارزش جستجو را دارد.
  • نشانه های گنج بسیار مهم است و بسیاری از مهم ترین و پر بارترین گنج ها در این چاه ها یافت میشود بسته به ابعاد، شکل و پوشش چاه ها ممکن است شرایط تغییر کند و تحقیق بر این اساس بهترین تصمیم خواهد بود.
  • در هر مخزن چاه ممکن است یک کتیبه وجود داشته باشد کتیبه تاریخ ساخت آب انبار را نشان میدهد اگر این کتیبه با کتیبه اصلی جایگزین شده و الحاقات مختلفی بر آن صورت گرفته باشد، منادی این گنج است.
  • اگر در یک منطقه 3 آب انبار وجود دارد، به سمت شرق بروید، محیط 9 متری آب انبار را به خوبی مطالعه کنید زیرا اینجا یک مکعب ثروت هست.

نماد چاه و معنای آن برای گنجینه ها چیست؟

تحقیق در مورد تاریخچه چاه کشف شده در هنگام گنج یابی ضروری است ابتدا باید اطلاعاتی در مورد تاریخ و تاریخچه منطقه ای که چاه در آن قرار دارد به دست آورد و بررسی کرد که چه کسانی در آن منطقه زندگی میکنند و قدرت مالی افراد ساکن در آن منطقه چگونه بررسی میشود ساخت چاه پیدا شده و سنگهای به کار رفته بسیار مهم هست که در اینصورت ابتدا باید هدف چاه را بررسی کرد.

در صورت خط کشی در اطراف چاه، باید نشانه گذاری های مشخصی به سمت چاه وجود داشته باشد در حالی که هر نشانه ای را میتوان یافت نمادهایی مانند متن حلقه ای شکل، سوراخ را میتوان یافت همچنین باید در نزدیکی چاه پیدا شده خرابه هایی وجود داشته باشد و چاه هایی که اخیراً حفر شده اند به عنوان چاه آب استفاده میشوند.

گنجیابی در چاه ها

در گذشته چاه های عمیقی برای ذخیره غلات حفر میشد محیط اطراف و پایه آنها باید به دقت بررسی شود زیرا در کف این چاه های غلات چاه دیگری وجود دارد که به طور کلی، از این چاه های زیر برای پنهان کردن چیزی از نظر مادی حفر استفاده میکردند که هنگام بررسی چاه های یافت شده در حین جستجوی گنج باید از منطق استفاده کرد زیرا چاه به منظور پر کردن آب ساخته شده است و ممکن است در هر یک از سنگهای اطراف آن تفاوت وجود داشته باشد پشت آن سنگ متفاوت، میتواند هر چیز با ارزش مادی یا تونلی باشد که به مکان دیگری باز میشود بررسی صحیح چاه کشف شده برای گنج یابی بسیار مهم است.

منظور از گنج یابی در چاههای آبی چیست؟

گنجیابی در چاه های آبی که تاریخ ساخت آنها نامشخص است برای جستجوی گنج و دفینه بسیار مهم است در حالی که محل پیدا شدن چاه ممکن است با عجله رها شده باشد و مردم ممکن است چیزهای با ارزش مادی را در منطقه ای که چاه در آن قرار دارد پنهان کرده باشند به همین دلیل، بررسی کامل دیواره های چاه بسیار مهم میباشد با نگاهی دقیق به دیواره های چاه، ممکن هست گنج با ایجاد ورودی به دیوار پنهان شده باشد باید مراقب بود زیرا ممکن است گاز متان در چاه وجود داشته باشد توجه به نمادهای سنگهای موجود در اطراف چاه ضروری است.

همچنین این ایده وجود دارد که هیچ کس گنج را در ته چاه آب باقی نمی گذارد که یک نشانه گنج بسیار مهم است مکانی که دائماً در آب هست ممکن است با دیوار سنگی ساخته شده باشد و در یادگاری باقی مانده باشد سنگهای احاطه شده در اطراف چاه ها باید به دقت بررسی شوند علاوه بر این دیوارهای چاه باید با استفاده از وسایل الکترونیکی بررسی شود تا ببینیم آیا چیزی با ارزش پولی پشت آن وجود دارد یا خیر؟

مهم ترین نکته چاههای آبی در گنج یابی :

مهمترین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که آیا یک دیوار کلاه مانند یا یک سنگ متمایز وجود دارد که برجسته باشد پس از برداشتن سنگ، ممکن است سازنده هایی مانند خاک، خشت یا قطعات آجر در پشت سنگی که گنج پنهان شده بود قرار گرفته باشد بعد از این قبیل کارها باید تحقیق را ادامه داد و اگر چیزی در این قسمت مدفون بود بررسی شود سنگی که متفاوت باشد ممکن است برای تعیین مکان و جهت گنج استفاده شود بررسی اطراف چاه در جهت سنگ علامت گذاری شده ضروری است علاوه بر این، انجام تحقیقات لازم در منطقه ای که مکانیسم استخراج آب با خاک تلاقی میکند سود زیادی دارد زیرا ممکن است دفینه در ته چاه پنهان باشد.

نشانه های گنج خوب : چاه‌ها، از جمله نشانه‌هایی هستند که اغلب با آن مواجه میشوند این نماد معمولاً به صورت چاه بسته یا باز هست مهمترین دلیل استفاده از چاه، نیاز حیاتی به آب بوده البته معمولاً اشیاء قیمتی و گنجینه در چاه هایی با ظاهر جعلی قرار میگیرند. اینها چاههایی هستند که ارتفاعشان بلندتر و گودال بوده و اغلب توسط جوامع ارمنی به منظور پنهان کردن گنجینه بسیار مورد استفاده قرار میگرفت در راه رسیدن به این چاه ها معمولاً نشانه هایی از ماهی، دل و شتر پیدا میکنید و این چنین میشود همچنین در این چاه ها تونلهای خصوصی و مخفی وجود دارد که به صورت چاه آب ظاهر میشوند که علامت چاه برای جویندگان گنج بسیار سودمند میباشد چاه ها که از نشانه های گنج و بیانگر بسیاری از مطالب هستند مشخص است که چاه ها بیشتر در مکان های نزدیک به تومولوس ها مورد استفاده قرار میگیرند.

گنجیابی در چاه ها

چگونه دفینه و گنج را درچاههای جنوبی کشور کاوش و جستجو کنیم؟

با یافتن این چاه شما هرچقدر هم بی تجربه باشید میتوانید موفق بشید و فقط تلاش برای تخلیه نیاز هست این نوع چاها در کف زمینهای مسطح و زمینهای صاف و هموار کشاورزی قرار ندارند بلکه در ارتفاعات و جایگاهای صخره ای که هیچ کس حدس وجود چاه رو در آن نقطه نمیزند وجود دارند شاخص وجود این نوع چاها جوغن با عمق کم ولی دهنه بزرگ است که روی سنگی چند تنی کار میشده که درست دهنه چاه در زیر همان سنگ قرار میگرفته است.

لازم به ذکر است شرکت آلفا الکترونیک در زمینه تولید و فروش
دستگاه فلزیاب، گنج یاب، طلایاب و معدن یاب فعالیت داشته
و کانال تلگرام عجایب باستان و قدمت همه روزه در مورد مطالب باستانی
و تفسیر آثار و نشانه های باستانی کار میکند.

‫3.8/5 ‏‫(9 نظر)‬

یک دیدگاه

  1. سلام مادرمنطقه جنوب کشورهستیم،چاهی پیدا کردیم که درآنجازمانی یه شهربوده،درکوهستان وکناریه سنگ بسیار بزرگ هست،تخلیه کردیم دیواره ازساروج پوشیده هست درانتهاشترگلویی بود که آنرابرداشتیم ولی پشتش همه خاک نرم وسقفش هم یه سنگ بزرگ هست،ازترس تله رهایش کردیم نمی‌دونیم ازکجادنبالش کنیم!آیااگرپشت شترگلویی راخالی کنیم و برویم جلوموفق میشیم یابارش درست دیگه هست؟ضمنأسنگ شترگلویی بسکت شرقش هست چیه قبرهم طرف غربش لب چاه پای یه درخت قدیمی هست،آیاتله داره یانه؟

    30
    7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا