فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفاوت نماد زین و پالان اسب در گنج یابی | علامت گنج نشان زین و پالان اسب در دفینه یابی چیست؟

تفاوت نماد زین و پالان اسب در گنج یابی | خیلی از افراد در تفاوت نماد زین و پالان به اشتباه میفتند، زین باید در اندازه واقعی یک زین وجود داشته باشد ولی پالان خیر دو برابر حتی سه برابر زین وجود دارد خب این یک تفاوت که خیلی واضح بوده و به راحتی میشود تشخیص داد کدام یک زین میباشد و کدام پالان، بعضی از کارشناسان بر این باور هستند که هدف سنگ زین در یک قبر وجود دارد ولی چنین نیست و این دو مورد شاخص قبر و مقبره نیستند و برای مورد دفینه بکار رفته اند.

تفاوت نماد زین و پالان

تفاوت نماد زین و پالان اسب در گنج یابی چیست؟

دوستان دقت کنید در مورد پالان گمراه کننده هایی وجود دارد مثلا …

  • بصورت چند سنگ بزرگ روی هم که تراش هم دارند وجود دارد.
  • یا هدف در یک تل سنگی (ساروج) وجود دارد که درست در یک متری عمق زیر تل سنگی شما باید اولین علائم درستی مسیر را داشته باشید.
  • شاید در مورد یک نماد دو تا محدوده وجود داشته باشد که کاملا دودلی ایجاد شده که کدام هدف کار است.
  • بعضی مواقع بررسی و دیدن اینکه کدام نقطه علائم درست را به ما نشان میدهد اضافه کاری نیست بلکه محکم کاری در رسیدن به هدف است.

خصوصیات مهم نماد سنگ زین در دفینه یابی :

سنگ زین در یک شیبی که تند نیست دیده میشود و در قسمت پشت و جلوی زین قبرستان وجود دارد که خود این موضوع یعنی وجود قبرستان در پشت یا جلوی یک نماد یعنی وجود تمدن و یکی از فاکتورهای اصلی محیطی نماد و نشانه هاست یعنی در محیط بالای هزار متر سنگ زین یک تل دستی که برجستگی زیادی ندارد باید دیده شود.

تفاوت نماد زین و پالان

خصوصیات نماد پالان :

دوستان پالان همانطور که اشاره کردیم اندازه اش دو یا سه برابر زین هست و در کنار خودش تا فاصله کم یک راه مالرو دارد و یک رود در کنارش و وجود یک چشمه در فاصله کمتر از صدمتری قرار دارد.

برای خرید انواع دستگاه فلزیاب به لینک زیر مراجعه نمائید.

تفاوت نماد زین و پالان

‫3/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا