فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نماد سنگ خوک در گنجیابی و دفینه یابی چیست؟

نماد سنگ خوک در گنجیابی جزء نشانه های گنج بوده و چندان رایج نیست، اما در صورت برخورد با آن باید به نکاتی توجه کرد که در این مقاله به نقد و بررسی علائم گنج نماد سنگ خوک میپردازیم علامت گنج خوک ممکن است یا بدون توله در مقابل شما ظاهر شود یا در حالی که چیزی از نظر شکل به شما میگوید نمایان شود.

نماد سنگ خوک در گنجیابی

معنی و مفهوم نماد سنگ خوک در گنجیابی و دفینه یابی :

سنگ خوک هم نمادی برای نشان دادن مسیر بوده و بعضی وقتها هم جهت مخفی سازی دفینه کاربرد داشته سنگ نگاره خوک به چند حالت مختلف کارشناسی میشود و بستگی به شرایط قرار گیری این سنگ در جاهای مختلف دارد که عبارتند از :

 • معنی اول آن که اگر این نماد در روی تخته سنگی قرار داشت و رنگ آن به رنگ اُخرایی یا مشکی بود در این صورت باید زیر شکم خوک را بررسی کرد که اگر درزی باشد سنگ گران قیمتی در آنجا پنهان شده است.
 • در قسمت دوم اگر این سنگ نگاره روی تخته سنگ و یا زمین باشد و رنگ سنگ معمولی و صخره ای بود قضیه متفاوت است و شما باید در جلوی آن به دنبال فرو رفتگی باشید که در مرکز فرورفتگی چاه وجود دارد و در انتهای چاه دفینه در دیواره ای به صورت پلمپ شده که با شکاندن پلمپ راه مشخص میشود که ته این راه به اتاق ختم میشود که معمولا بدون تله هم نیست بعد از پشت سر گذاشتن تله به دفینه دست پیدا میکنید.
 • قسمت سوم اگر نماد خوک به صورت نیمه و  تخریب شده باشد آنگاه معنی آن به طور کل متفاوت میباشد و در این مورد نشان راهی به درون غار است که درب ورودی غار را تخریب کرده اند به طوری که از جلو نمایان نیست و حتما شما باید از کنار آن رد بشوید تا بتوانید درب را تشخیص بدهید و به صورت مخفی این درب طراحی شده البته باز است و پلمپ نیست ولی قابل رویت نیست.
 • در محلی که تصویر خوک دیده میشود آبشاری وجود دارد اگر به جایی که این آبشار در آن جاری است بروید، میتوانید گنجینه ای را در محل ریختن آب پیدا کنید با این حال این جستجوی گنج نباید اینجا بماند زیرا یک شکاف جلوتر و 2 بت در بالای شکاف خواهید دید اینجا غارت واقعی است.

علامت خوک در گنج یابی چگونه تفسیر میشود؟

معنای گنج نماد خوک با نشانه هایی که کاملاً در اطراف آن قرار دارند تفسیر میشود مثلاً ممکن است در جایی که نماد خوک دیده میشود آبشاری وجود داشته باشد اگر به محل جاری شدن این آبشار پایین بروید، احتمال وجود گنجی در محل ریختن آب وجود دارد با این حال جدا از این تخمین زده میشود که یک شکاف در جلو و 2 بت از شکاف وجود داشته باشد فرض بر این است که غارت واقعی اینجاست به عبارت دیگر، مهم این است که شما با در نظر گرفتن علائمی که شما را به جلو و به سمت غارت میبرد عمل کنید جدا از اینکه یک علامت مستقیم خوک است.

معنای نماد خوک در تفسیر علائم مهم است اگر در نظر بگیرید باید با بررسی نمادهای دیگر و گزینه هایی مانند نهر یا آبشار برای رسیدن به گنج اقدام کنید جهت نماد خوک و تعداد فرزندان خوک از نظر معنا بخشیدن به این علائم بسیار مهم بوده از آنجایی که در زمانهای قدیم خوک به معنای شانس بود تعابیر بر این اساس انجام میشد.

سوالات متداول در مورد نشان خوک در دفینه یابی :

 1. علامت گذاری روی باسن خوک در گنج یابی چگونه است؟
  در چنین مواقعی لازم است برای رسیدن به گنج، مکان هایی که آفتاب اول و آخر در آن میتابد را بررسی کرد از نظر نشانه‌ های گنج و معانی آنها اگر خوک‌ ها و گوساله‌ هایشان به نقطه‌ ای پشت سر هم نگاه میکنند در این نقطه دفینه در سمتی میباشد که به آن نگاه میکنند معنی داشتن رد روی باسن خوک در گنج یابی مهمترین شاخص نزدیک شدن فرد به دفینه کامل است همچنین نشان میدهد که حتما دفینه وجود دارد.
 2. آیا علامت خوک نشسته در دفینه یابی نشانه گنج هست؟
  ممکن است تابلوهای خوک طرحهای مختلفی داشته باشند اگر خوک در وصیت نامه نشسته باشد گمان میرود گنج خود را در جهتی که به آن مینگریست پنهان کرده است و این نشانه آن است که گنج جویی در آن طرف انجام شود در این صورت هر چقدر هم که در حاشیه نهر به دنبال سنگ سیاه بگردید باید در جاهایی که سنگهای زرد وجود دارد جستجو کنید همچنین امکان شناسایی نقشه در این مناطق وجود دارد.
 3. علامت خوک احتکار در گنجیابی به چه معنی هست؟
  معنی نماد خوک دروغگو نیز در گنج یابی اهمیت دارد معنای نمادین خوک و معنای سر خوک شبیه یکدیگر هستند بر اساس شانس، مشاهده میشود که به طور مستقیم به گنج نزدیک میشود نکته مهم در خوک دراز کشیده این است که پاهای عقب خوک از کدام طرف است از این نقطه به طور مستقیم، خوکها تمایل به نشان دادن گنج دارند بهتر است در منطقه مشخص شده تحقیق کنید.
 4. معنی رد پای خوک در گنج یابی چیست؟
  همچنین ممکن است هر از گاهی رد پای خوک پیدا شود در این صورت باید تحقیقاتی انجام شود تا ببینیم آیا میتواند با علائم دیگر مرتبط باشد یا خیر رد پای خوک در شکار گنج نیز ممکن است شما را به سمت گنج ببرد.
 5. معنی و راه حل نماد خوک در گنجیابی چیست؟
  نماد خوک گلدوزی شده روی گنجینه پر از شگفتی میباشد موقعی که با نماد خوک حک شده روی سنگ مواجه میشویم باید موقعیت و جهت خوک را در نظر گرفت از آنجایی که خوکها گردن کلفتی دارند نمیتوانند گردن خود را به راست یا چپ بچرخانند بنابراین گنج در جهت خوک یا پشت خوک است نماد خوک اغلب با خوکهای تک یا فرزندان آنها گلدوزی میشود.

نکته : همچنین اگر نماد خوک از یک خوک منفرد تشکیل شده باشد، گنج در جهتی است که خوک رو به آن است در این راستا باید به دنبال یک منطقه جنگلی متراکم بود یک ورودی سرداب در محوطه جنگلی وجود دارد اگر با خوکچه ها در علامت گنج باشد و این توله ها پراکنده باشند در جهت مخالف جهتی است که گراز گنج رو به آن است در این راستا، گنج در نقاطی مشابه زیستگاه خوک دفن میشود.

نماد سنگ خوک در گنجیابی

برخی از نظرات مختلف جستجوگران گنج در مورد علامت خوک در دفینه یابی :

یکی از مهم ترین نشانه ها نماد سنگ خوک در گنجیابی و بچه های آنهاست همچنین به عنوان یک موضوع مذهبی استفاده شده همچنین خوک ها به دلیل باروری شناخته شده اند و نمادی از رفاه هستند این یکی از شایعات است که خوک سفید نماد نقره هست.

 • اگر نماد خوک در مقابل گوساله ها پشت سر هم قرار گیرد تحقیق باید در جهتی متمرکز شود که همه آنها رو به رو هستند.
 • وقتی یکی از توله ها رو به عقب باشد بر خلاف بقیه، دفینه برای هر توله یک یا ده قدم در خلاف جهت گله است و معمولاً زیر سنگ می افتد. به عنوان مثال، اگر چهار توله باشد دفینه یا چهار قدم جلوتر است یا چهل قدم عقب تر در فاصله عمیق گاهی این رقم به صورت زیر صخره در فاصله 30 متری به عقب نیز بیان میشود.
 • نماد سنگ خوک در زمان رومیان با جاودانگی ادغام شده و به صورت بالدار دیده میشود.
 • دفینه سنگ خوک سخت و عمیق بوده و به صورتی شبیه موضوع مرغ و جوجه هست.
 • جهتی که به آن نگاه میکند بسیار مهم بوده و به دنبال نشانه دوم یعنی فرزندان او یا بخشی از خود او باشید زیرا نماد کوچک بوده و میتوان نادیده گرفت حتما باید زیر 1 متر نگاه کرد زیرا اینجا یک گنج بسیار جدی وجود دارد که از جمله سکه های طلای بسیار با ارزش هستند.
 • اگر گوساله های خوک در نماد دیده میشوند و گوساله ها در اطراف خوک مادر پراکنده هستند، باید 30 قدم در جهتی که خوک بزرگ رو به روی است شمرد زیرا گنج معمولاً ارث هست و آنها طلای رئیس خانواده یا یک حاکم هستند.
 • نماد خوک معمولاً به شما میگوید که به دنبال یک انبار غار باشید اگر علامت نصف پایین باشد؛ از حیاط پایین بروید و به دنبال ورودی بگردید اگر نماد صلیب روی خوک باشد، منادی سرداب هست.
 • و در آخر مهم ترین مسئله در نماد سنگ خوک در گنجیابی سنگ زرد بوده در واقع سنگهای زرد سنگهای دو لایه هستند در وسط این سنگ نقشه ای وجود دارد سمت چپ سمتی که سنگفرش به پایان میرسد سنگ سیاهی نماد خوک دارد نقشه ای از هجده تکه کاغذ سوما متعلق به این سنگ خوک و یک سکه تاکیانوس دیگ در زیر این خوک وجود دارد.

نماد سنگ خوک در گنجیابی

ضمنا برای اطلاع از قیمت دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنجیاب و همچنین برای

مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دفینه یابی ، گنجیابی میتوانید

به سایت خرید دستگاه طلایاب مراجعه نمایید.

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا