فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

علامت قیچی در دفینه یابی

علامت قیچی در دفینه یابی نشانگر دو راه است که به هم متصل می شوند که گاهی آب روان گاهی هم دو عدد دره میباشد که می توانند به هم متصل شوند. جایی که این دو راه با هم برخورد میکنند را باید با دقت بررسی کرد و در آن محل به دنبال یک درب ورودی یا یک راهرو باشید که به چند اتاق منتهی می شود.

علامت قیچی در دفینه یابی

از جمله معانی و تفسیرهای گوناگون علامت قیچی در دفینه یابی :

 • قیچی 2 نوع است ، یکی می گوید کالا در زمین باز ، دیگری می گوید در یک غار بسته ، قیچی ای که ما آن را قیچی گوسفند می نامیم به ما نشان میدهد که طلا و جواهرات در غار هستند ، بقیه قیچی ها به شما می گویند در منطقه باز تحقیق کنید.
 • اگر قیچی یک تکه اش شکسته باشد یا کوتاه تر باشد نشانگر محل ورودی سه راهی است که معمولا دفینه دقیقا در محل ورودی می باشد و باید با دقت بررسی شود.
 • هر جا که چنگال یا چهار جاده وجود داشته باشد ، به آنجا می روید ، دفینه ها یا اینجا هستند یا از اینجا قابل مشاهده هستند.
 • به معنی جاده متقاطع یا رودخانه یا دره متقاطع (بین دو کوه) است. در صورت وجود جاده ها یا نهرهای متقاطع در اطراف ، باید در اطراف آنها نظرسنجی انجام شود.
 • انبردست منطق یکسانی دارد. نشان دهنده یک جاده یا رودخانه متقاطع است. این می تواند نشانه ای از یک دفینه بی ارزش باشد.
 • قیچی در 2 جا پول دارد ، باید 2 مسیر وجود داشته باشد که پس از تقاطع اولیه به انتها منتهی می شوند ، این مسیرها را دنبال کنید و به مکان های پول قیچی برسید.
 • جاده متقاطع یا عبور از آب به معنای تقاطع است ، اگر در اطراف آن جاده یا جریانی متقاطع وجود دارد ، باید در اطراف آنها بررسی انجام شود ، به ویژه توجه به 2 تپه مقابل در تقاطع ها.
 • مکانهایی که به شکل قیچی هستند وقتی از اینجا به عقب نگاه می کنید ، 2 تپه را خواهید دید ، تپه بزرگتر تپه ای است که مقدار زیادی دفینه در آن پنهان شده است.
 • اگر یک نقطه واحد افقی باشد ، پول در بستر وجود دارد.
 • اگر قیچی دو نفره وجود داشته باشد ، این یک علامت بسیار پیچیده است و باید توسط افرادی که جغرافیا می دانند مطالعه شود.
 • تیغه پایین قیچی بلندتر است اگر نهر یا جاده ای وجود دارد ، به سمت بازوی بلند بروید در اینجا بزرگتر از 2 تپه را مشاهده خواهید کرد.
 • اگر قیچی ، قیچی گوسفند است ، این پول راهزن است ، همچنین یک دستگاه خیاط در اینجا وجود دارد. در غاری که دستگاه خیاط در آن قرار دارد ، ابزار خیاط بر روی دیوار حک شده است. قیچی گوسفند اینجاست اگر 3 مرحله وارد ورودی غار شوید ، دایره را مشاهده خواهید کرد.

توصیف نماد انبر در گنجیابی (یا همان علامت قیچی)

کلمه “قیچی” واژه ای است که از زبان عربی گرفته شده است. این ابزاری است که برای بریدن چیزی با داخل تیز با اتصال متقاطع در یک محور واحد استفاده می شود.

تصور می شد که تصاویر قیچی که بر روی صخره ها کشیده شده اند معانی متفاوتی دارند و به عنوان سرنخ هایی برای جستجوی گنج مورد استفاده قرار گرفته است. به ویژه ، این ابزار ، که دارای نقطه اتصال در یک نقطه واحد است ، به عنوان محل تلاقی دو رودخانه در نظر گرفته شده و در مورد مکان های دفن گنج به گنج یاب ها جهت میدهد.

شکارچیان گنج به دنبال این هستند که ببینند کوه متقابل در نقطه تلاقی که قیچی نشان می دهد وجود دارد یا خیر. سپس آنها یک بررسی سطحی در تقاطع انجام می دهند.

علامت قیچی در دفینه یابی

تصاویر قیچی دو نوع هستند

 1. قیچی با دهان باز : نشان می دهد که در زمینی که در آن واقع شده املاکی وجود دارد.
 2. قیچی با دهان بسته : منظور از این قیچی این است که دفینه های زیادی در غار دفن شده است.

دیدگاه دیگری بیان می کند که قیچی چهار طرفه است و همچنین مدفون یا چنگال است. یا وقتی از چنگال مشاهده می شود قابل مشاهده است. در اینصورت حداقل دو قبر وجود دارد و این قبرها در یک جهت مشغول هستند. به این ترتیب هر دو را به دست می آورید. قیچی ها معمولاً در مورد مسیر عبور صحبت می کنند ، در واقع در مسیر علامت قیچی پول زیادی وجود دارد ، زیرا قیچی به معنای برش است ، به این معنی که سکه ها به همان شیوه شکسته شده و حداقل در 5 مکان پنهان شده اند.

‫1/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا