فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد سنگ قارچ در گنجیابی و دفینه یابی

نماد سنگ قارچ در گنجیابی یکی از کمیاب ترین نمادها هستند ولی دارای ارزش بیشتری میباشد این نماد خبر از وجود یک سفیدخانه بسیار ارزشمند در محیط را دارد لازم به ذکر  است بدانید سنگهایی که در طبیعت هستند بصورت طبیعی همشکل نماد سنگ قارچ میباشند که باید در شناسایی آن دقت زیادی به خرج داد یکی از عوامل شناخت این هست که این نماد باید در شیب دیده بشود.

نماد سنگ قارچ در گنجیابی

تفسیر نماد سنگ قارچ در گنجیابی و دفینه یابی :

  • در زیر نماد سنگ قارچ معمولا چیزی وجود ندارد و هدف در پایین شیب درون یک تپه قرار گرفته که طلوع و غروب آفتاب در این نماد نقش دارند.
  • و مورد مهمی که وجود دارد این است که اگر از ورودی اصلی وارد نشوید با سنگهای عظیم و چند تنی برخورد خواهید کرد که بسیار خطرناک میباشند.
  • اصولا عمق این کار بالای ده متر میباشد.
  • نماد سنگ قارچ یک سفید خانه دارد در عمق بین ۱۵ الی ۲۰ متر که از بالا به هیچ عنوان قابل کار کردن نیست و بسیار محکم هست ولی تونل ورودی آن دقیقا بین 10 تا 12 متر به سمت پایین شیپ از قارچ به شکل اوریب به دل تپه بروید تا تونل باز شود.

روش رمز گشایی نشان قارچ در دفینه یابی :

برای تفسیر این نماد شما باید به محل اطراف نماد توجه کنید این نماد دارای دفینه میباشد اما اطلاع از یک نماد تکمیل کننده میدهد که با رمزگشایی آن میتوان به دفینه اصلی دست یافت برای پیدا کردن نماد تکمیل کننده شما باید ارتفاع سنگ قارچ را اندازه گرفته و به همان اندازه از محل نماد به سمت محل غروب خورشید قدم برداشته تا به نماد دوم برسید.

تفسیر آثار و نشانه قارچ در دفینه یابی در تفسیر دوم این نماد آمده که اگر قارچ به صورت کامل و واضح بود شما باید به محیط اطراف دقت کنید در نزدیکی جنوب قارچ شما باید شما باید به دنبال هواکس هایی باشید که ممکن است هنوز در خاک فرو نرفته باشد اما اگر این هواکش ها با چشم غیر مسلح قابل دیدن نبود شما باید از یک دستگاه چشم زیر سطح یا با استفاده از خرید دستگاه حفره یاب تصویری محل را مورد بررسی قرار دهید.

کارشناسی انواع علایم و نشانه های دفینه و گنج در کانال تلگرام قدمت و عجایب باستان

‫2.5/5 ‏‫(2 نظر)‬

یک دیدگاه

  1. اگر جایی باشه که در ان پر از گنج باشه ادم میتونه به چه خصی بگه که اون طلاها رو در بیارن وباهم تقسیم کنن ایا چنین شخصی مورد اعتماد پیدا میشه.لطفا راهنمایی کنید

    1
    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 12 =

دکمه بازگشت به بالا