فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد پله در گنجیابی و دفینه یابی چیست؟

تفسیر نماد پله در گنجیابی اشاره به این دارد که با گذشتن از چند پله به یک مکان خاص راه پیدا میکنید که آن محل باید به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد تا به یک هدف و گنجینه خوب و باارزش برسید. همچنین لازم به ذکر است بدانید که اگر تمام نشانه پله اشاره به بالا داشت در اینصورت در آن مکان شما باید یک مقبره و یا یک محل زیارتی پیدا کنید.

نماد پله در گنجیابی

نظرات مختلف اپراتورها در مورد تفسیر نماد پله در گنجیابی :

 • وقتی نماد پله 3 یا 7 عدد روی سنگ اصلی باشد در اینصورت یک سنگ قبر روی این صخره قرار دارد.
 • اگر علامت پله ای که پیدا میکنید به زیرزمین میرود مراقب باشید زیرا این یک تله در پله سوم وجود دارد.
 • اگر گنجی روی پله وجود داشته باشد باید خوب بررسی شود و اما اگر علامت مثلث در آنجا وجود داشته باشد یعنی مقدار زیادی گنج روی این پله پنهان شده هست.
 • هنگامی که پله روی سنگفرش وجود داشته باشد نشان میدهد که قبر صخره ای میباشد.
 • در صورتی که در انتهای پله با کنده کاری گرد برخورد کردید در اینصورت مقبره سنگی خواهید یافت که معمولاً یک آرامگاه صخره ای روی زمین میباشد.
 • اگر با نماد پله ای برخورد کردید که از زیر زمین پایین می آید ، قطعاً این یک تله میباشد.
 • اگر در سنگ بستر پله ای وجود داشته باشد اکثر آنها راه رسیدن به مقبره صخره ای بالا هستند که این مقبره های صخره ای از بالا پوشیده شده اند و اکثر آنها باز شده اند.
 • در حال حاضر، اگر مقبره ای در بالای پله وجود نداشته باشد احتمالاً در زیر آن قرار دارد پس از آخرین پله در پایین به احتمال زیاد یک قبر زیر سنگ زیر زمینی وجود دارد.

نماد پله در گنجیابی

معنی و مفهوم دیگر نشان پله در گنج یابی :

معانی دیگر نماد پله ها به این معنی میباشد که گنج را میتوان با بالا یا پایین رفتن از پله ها پیدا کرد که در اینصورت لازم است یک تحقیق خوب در راستای مراحل کوچکتر یا متفاوت انجام دهید همچنین نماد پله نشانه مهمی بوده و نمادی از تغییر ذهن است. پله های روی سنگ عموماً در قبرستان ها و مکان هایی با معابد در بالای سنگ یافت می شوند.

 • پله با تله ؛ اگر در ورودی تونل ، انبار یا نماد مقبره پلکانی وجود داشته باشد ، به احتمال زیاد در آنجا تله وجود دارد. چنین تله هایی بیشتر در راه پله های مارپیچی یافت میشوند.
  به عنوان مثال ، اگر ورودی یک تونل و یک راه پله مارپیچ وجود داشته باشد به محض اینکه پا روی راه پله میگذارید پله به طور ناگهانی شروع به چرخش میکند و احتمال شکستن ساق پا بسیار زیاد است به طور خلاصه توجه به پله ها در چنین مکان هایی ضروری است زیرا در برخی از پله های تله آنها در زیر زمین قرار دارند و چنین پله هایی بسیار خطرناک هستند علاوه بر این پایین آمدن از پله ها خطرناک است.
 • تابلو صعود از پله ها : وقتی نماد پله ها را برای بالا رفتن میبینید ، ممکن است در درک این موضوع مشکل داشته باشید زیرا به خودی خود معنی ندارد معمولاً راک و غیره این علامت کشیده شده بر روی اشیاء نماد مقدار زیادی از گنج در آنجا است در واقع برای ارائه اطلاعات دیگر این علامت توسط مردم باستان برای عبور به مناطق مخفی استفاده میشد.

نماد پله در گنجیابی

در نتیجه پله ها نماد تمدن در گذشته بودند این برای افرادی طراحی شده است که راحت به گنج برسند بنابراین ، به جایی که نماد پله ها را میبینید باید توجه کنید و خوب آن محل را بررسی کنید که کاوش این محل با یک دستگاه گنج یاب بهترین نتایج را برای شما به همراه خواهد داشت.

‫3.3/5 ‏‫(4 نظر)‬

‫6 دیدگاه ها

 1. سلام من یه پله ۳دایی پیداکردم ک اطرافش هیچ نشانه ای نیس لطفا یا راهنمایی کنید واسه بدست آوردن دفنینه

  11
  0
 2. سلام یه سنگ بشکل کله ای یه حیوان است روی اون سنگ یه مهر است روی یه سنگ بزرگ قرارگرفته روی سنگ پایینی یه جوغن دایره ای تودرتو است ازیه طرف سنگ سه تا پله کوچک است وطرف دیگرش۸عدد پله کوچک است اینا نشانه چیست

  2
  1
 3. سلام
  در مسیر مالرو کوهستانی شمال کشور هفت پله دیدم که از بالاترین پله میریم پایین اخرش وصل میشه به جوب اب و مسیر رو به ارتفاع کوه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا