فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد کبک در گنجیابی و دفینه یابی

تفسیر نماد کبک در گنجیابی تفاسیر گوناگونی باتوجه به نوع آنها و حالت و محیط قرارگیری آنها وجود دارد کبک حیوانی هست که بیشتر بر روی زمین هست و زیاد پرواز نمیکند و سرعت این پرنده بسیار بالا و بسیار تیز است.

نماد کبک در گنجیابی

نکاتی مهم در مورد نماد کبک در گنجیابی و دفینه یابی :

به تمامی خصوصیات پرنده یا هر حیوان باید دقت بشه زیرا این پرنده اغلب احساس خطر میکند و چنین مواقعی در لابه لای صخره ها و سنگهای بزرگ خود را پنهان میکند درمورد این نماد دقت کنید بصورت نشسته و اگر درختی بسیار قدیمی در محیط وجود داشته باشد مهم است و همچنین گاهی که بر روی صخره یک علایم تثبیتی مثل یک جوغن کوچک یا یک حکاکی تخم مرغی شکل وجود داشته باشد یعنی پلمپی در آن محدوده باید پیدا کرد.

  • وجود سه پرنده نر و ماده و درخت .. در اول باید درخت کهنسال وجود داشته باشد.
  • وجود یک جفت نر و ماده در کنار یک پرنده دیگر یعنی یک جایگاه و جایگاه پرنده ها روی درخت قرار دارد پس با اشاره نگاه پرنده و وجود درخت کهنسال یعنی شما در جهت نگاه پرنده در سمت راست باید درخت کهنسالی وجود داشته باشد که زیر درخت قبر و ثروت ارزشمندی قرار گرفته است.
  • اگر نماد یک جفت در کنار یک پرنده دیگر هستند احتمال وجود یک تصویر پرنده دیگر در کنار اون درخت نیز هست که این جهت آخر را به شما نشان میدهد و نماد را با جفت آخر تکمیل میکند.
  • هر نمادی که در فضای مربعی وجود داشته باشد جز علامت ضربدر و جوغن دایره نشان ورودی نیست.

تفسیر نشان سنگ کبک در گنج یابی :

در زمانهای قدیم نماد و نشان سنگ کبک را روی صخره ها می تراشیدند و این نماد را درست میکردند، معنی و مفهوم این نماد این است که باید در روبروی آن کپه سنگ و شکاف وجود داشته باشد چون این حیوان در مواقع خطر خود را گرد کرده و در یک جا ساکن میشود و یا در لای شکافها پنهان میشود برای همین از این نشان به عنوان این مفهوم ها استفاده کرده اند ولی تنها خوبی آن این است که اگر کپه سنگ نبود و شکاف وجود داشت دفینه به صورت فله و بدون اینکه دفن شده باشد در لای شکاف گذاشته شده است ولی اگر کپه سنگ بود باید به زیر آن نفوذ کنید چون دفینه در زیر آن دفن شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالب دفینه یابی و باستان شناسی میتوانید
به کانال تلگرام عجایب باستان مراجعه نمائید.

همچنین برای مشاوره رایگان در مورد تمامی دستگاه های طلایاب و گنجیاب هم میتوانید
به سایت خرید دستگاه فلزیاب مراجعه نمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا