فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد صندلی در گنج یابی

در مورد تفاسیر نماد صندلی در گنج یابی موارد زیادی گفته شده است در گنج یابی سنگ صندلی نشانه خوبی است در هر صورت ، این یک علامت گنج قطعی محسوب می شود بعضی اوقات از پله ها بالا می روند و اینها مناطق نمایش خانواده سلطنتی فریگی هستند و گاهی هم نماد قبر است. همچنین علامت گنج سنگ صندلی یکی از نشانه های کمیاب گنج است که هنگام دیدن باید شناخته شود. وقتی علامت سنگ صندلی را می بینید ، نیازی نیست به دنبال علامت دیگری باشید.

نماد صندلی

نظرات مختلف جستجوگران گنج در مورد نماد صندلی در گنج یابی :

 • سنگ های صندلی فضایی برای قرار دادن بازوهای خود دارند و وقتی می نشینند درست زیر تپه مقابل قرار می گیرند.
 • اگر صندلی جایی برای قرار دادن بازوی چپ دارد ، سنگهایی با ورودی در کناری وجود دارد که هنگام نشستن می توانید بازوی خود را در آن قرار دهید.
 • وقتی جایی برای قرار دادن بازوی راست خود دارد ، پس از نشستن باید زیر صخره ها در سمت چپ ورودی وجود داشته باشد.
 • در صورتیکه جایی برای قرار دادن بازو وجود ندارد ، باید پشت آن تلی از تپه وجود داشته باشد.
 • هنگامیکه روی صندلی می نشینید ، در فاصله 20 متری به دنبال نشانه دیگری باشید.
 • چهار گوشه سنگ صندلی علامت جداگانه ای است.
 • هنگام نشستن روی صندلی پاهایتان به زمین برخورد کرد ، پول و اموال آنجاست.
 • هنگامی که از هر دو بازو پشتیبانی شود ، پول در جهت مخالف و در چاه است.
 • در صورتی که فقط یک فضای بازو وجود داشته باشد ، پس از نشستن باید در جهت بازوی خالی جستجو شود.
 • در صورت وجود علامت صلیب روی آن ، قسمت پایین باید مورد بررسی قرار گیرد اگر خالی باشد یک توده یا مقبره ای در صخره نزدیک وجود دارد.

علائم گنج نماد صندلی در دفینه یابی :

این یک علامت دفن بزرگ است که تشخیص آن توسط کسانی که با کنجکاوی سر و کار دارند دشوار است سنگ صندلی دو علامتی هستند که تشخیص آنها بسیار دشوار است قسمتی که باید به آن توجه کنید ، تکیه گاه های دسته برای بازو است، باید مکان هایی وجود داشته باشد که بتوانیم پاهای خود را از تکیه گاه سر جدا کنیم این ویژگی ها در سنگ صندلی گنجانده نشده است.

سنگ صندلی یک علامت عالی است و قطعاً به عنوان یک علامت گنج شناخته می شود همچنین گاهی اوقات به عنوان نشانگر قبر ظاهر می شود و باید بررسی شود که آیا پله هایی در جلوی آن وجود دارد و آیا پله ها ممکن است تله باشند. اگر سوراخ های کنده شده ای در محل تکیه گاه که بازوها را در آن قرار داده ایم وجود داشته باشد ، احتمال انباشته شدن در برابر آن زیاد است و اگر غار حکاکی شده مربعی شکل در داخل و اطراف آن داشته باشد ، گنج پیشگامان نیز ممکن است در اتاقی پنهان شده در زیر غار باشد هیچ اقدامی نباید بدون بررسی دیوارها و کف راه رفتن انجام شود.

علامت سنگ صندلی در کجاها دیده می شود؟

 • اگر در قسمت های حمایتی که بازوهای خود را قرار داده اید ، سوراخ های کنده کاری شده وجود داشته باشد ، احتمال اینکه یک توده درست وجود داشته باشد وجود دارد.
 • وقتی نشانگر صندلی داخل یک غار باشد و در اطراف آن حکاکی مربعی شکل وجود داشته باشد گنجینه رهبر در اتاقهای او در زیر صخره های غار پنهان شده است که دیوارها باید به خوبی کنترل شوند.
 • وقتیکه صندلی جایی دارد که فقط در سمت چپ قرار می گیرد سپس روی صندلی بنشینید بازوی چپ خود را گذاشته و به چپ نگاه کنید صخره هایی به یکدیگر متمایل می شوند که ورودی زیر این سنگ ها وجود دارد.
 • هنگامی که صندلی فقط جایی برای قرار دادن در سمت راست دارد ، سپس روی صندلی بنشینید بازوی راست خود را گذاشته و به سمت چپ نگاه کنید صخره هایی به یکدیگر متمایل می شوند ورودی زیر این سنگ ها وجود دارد.
 • سازه ای به گونه ای وجود داشته باشد که هنگام نشستن روی صندلی پاها به زمین برخورد کنند باید پول یا کالا را در آن محل جستجو کرد.
‫3/5 ‏‫(6 نظر)‬

‫5 دیدگاه ها

 1. سلام به اساتید سایت وزین الفاالکترونیک من یک راهنمایی در مورد نماد سنگ نشیمن میخواستم..
  سنگی که پیدا کردم کاملا تراش خورده اما فرسایش سنگ رو کمی خراب کرده اما کاملا مشخص کار دست بشر هست.اما نمیدونم چیزی برای گفتن داره یا نه البته در حدود30 سال پیش در حوالی همین نماد قبری رو یکی از بومیان منطقه به طور کاملا اتفاقی با چاقویی که به همرا داشته به عمق تقریبی40 سانت حفر میکنه و یک مجسمه شتر از جنس طلا بیرون میاره اما من نه فهمیدم قبری که کاوش کرده کجاست نه خودشون الان در قید حیاط هستن که راهنمایی کنن..اما خود سنگ تنها سنگی هست که اونجا گذاشته شده وتمام مشخصات نماد سنگ صندلی رو داره .(بالای کوه در شیب گذاشته شده پشت و روبه روی نماد هم خاکریز وتپه موجوده در پایین شیب هم یک چشمه فصلی هست وطوری گذاشته شده که روبه غارهای دست کند زمان زرتشیان یا همون گبرها قرار داره با فاصله زیاد اما قابل دید.اما دقیقا نمیدونم کجای این نماد رو بایدبرسی کنم اگه این نماد مشخصاتش با نماد سنگ صندلی یکی هست که هیچ اما اگر نه ممنون میشم راهنمایی کنید عکس هم موجوده در صورت تمایل قرار میدم.سپاس گذارم به امید سلامتی هموطنام وریشه کن شدن این ویروس کشنده کرونای خبیث

  3
  4
 2. باسلام من یه صندلی دارم چند تا سنگ روبرو قرار گرفته تپه ندارد کسی هست راهنمایی کنه ممنون

  1. سلام وقت بخیر . رو صندلی بشینید اگر پاهات به زمین رسید گنج زیر پات هست در عمق ۳ متری و اونجا صندلی یک سردار بوده و احتمالا برای مناسک خواص در قبرستان اونجا نشستن و بجز اون صندلی که زیرش گنج هست قبرهایی هم همون اطراف هست که صاحب بار هستن

   5
   4
   1. سلام،اگه نشیمنگاه سمت چپ صندلی رو داشته باشیم و وقتی روی صندلی میشینیم پاهایمان به زمین می‌رسد اونوقت کارمان کجاست؟

    2
    4
 3. سلام به دوستان من یه صندلی پیدا کردم بالای یه بلندی که چندین پله سنگی داره چندتا اتاقک سنگ تراش داره روبریه کوه پشت سر صندلی یه تپه بزرگ وجغن زیادی در پایین این بلندی وجود داره اگه میشه راهنمایی کنین ممنون

  6
  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا