فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد شتر در دفینه یابی

در نتیجه تحقیقات انجام شده توسط شکارچیان حرفه ای ، نماد شتر در دفینه یابی به صورت نقش برجسته حک شده است و همچنین برخی صخره ها وقتی از دور مشاهده می شوند دقیقاً به شکل شتر حک شده اند. گنج یاب های متخصص بارها اعلام کرده اند که نقش برجسته های شتر قطعاً دارایی آنهاست. برخی از صاحبان جواهرات قدیمی منابعی دارند که گنج را 40 تا 50 پله زیر منطقه ای که شترها کشیده بودند پنهان می کنند.

نماد شتر در دفینه یابی

نماد شتر در دفینه یابی به چه صورت است؟

  • شتر ایستاده : در جایی که شتر قرار گرفته باشد گنجینه های مدفون شده همانجا قرار خواهند داشت جهت پای ضخیم و بزرگ در نظر گرفته می شود.
  • شتر نشسته : دفن آن در مرداب ، نماد صخره یا غار می باشد.
  • شتر پیاده روی : در اینصورت دفن شده های آن دورتر است و دفن شتر ایستاده دقیقاً همان جا است.

شتر در گنجیابی به چه معناست؟

عنوان اول ؛ اگر شتر كوچك پشت شتر بزرگ وجود دارد ، بايد آنجا سنگ بستر وجود داشته باشد در زیر آن سنگ می توانید آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا کنید.

عنوان دوم ؛ اگر صلیبی را در نزدیکی شتر کوچک مشاهده کردید ، پشت خود را به شتر برگردانید و 11 قدم به عقب برگردید می توانید دقیقاً 19 قلع طلا پیدا کنید با این حال ، یک توده سنگ بزرگ روی آن وجود دارد.

عنوان سوم ؛ اگر شتر 2 عدد باشد ، جلوی شتر را به زمین می زنید که وزن آن 12 اوکا است کمی ترسناک است زیرا خالی است ، اما نشانه خوبی است از آنجا به راهروی 13 پله ای فرود می آیید آنجاست که گنج واقعی نهفته است.

عنوان چهارم ؛ اگر فردی شتر را بکشد ، احتمالاً یک طناب حلقه مانند زنجیر دارد شما باید به تعداد دفعات تعداد حلقه های این رشته قدم به جلو بگذارید.

نماد شتر در دفینه یابی

تفسیر نماد شتر در گنجیابی

باید توجه داشته باشید که اگر شتر نشسته باشد در این حالت ، مخفیگاه گنج به طور قطعی نزدیک به علامت است ولی اگر شتر در حال راه رفتن است می توانیم در مورد مسافتی صحبت کنیم که باید رعایت شود تحقیقات باید در راستای راه رفتن شتر در یک خط مستقیم انجام شود باید علامت دوم را جستجو کرد این علامت می تواند حالت نشسته شتر باشد ، یا می تواند صلیب (صلیب) ، حکاکی روی مقبره ، گودال روی سنگ ، صلیب به نشانه سوگند یا علامت امگا باشد که شبیه نعل اسب است.

دومین نشانه ذکر شده بسته به شرایط زمین در 11 ، 21 یا 40 مرحله یافت می شود اگر شبان یا الاغی شتر را می کشد و حلقه های زنجیر قابل شمارش است و زنجیر محکم است ، این امر نیاز به بررسی خوبی در فاصله پیوندهای زنجیره ای دارد اگر زنجیر بین چوپان یا الاغ و شتر محکم نباشد اما به شکل حرف U باشد ، در مجاورت آن دفن زمینی وجود دارد روی آن با شن یا قلوه سنگ پوشانده شده است.

نماد شتر در دفینه یابی

نشانه دیگر این است که اگر قوز شتر بسیار مفصل باشد ، ممکن است نشان دهنده یک توده باشد ما در اینجا در مورد تومولوس های کوچک صحبت می کنیم. اگر قوز مجرد باشد ، فقط یک توده وجود دارد ساختار قوز ممکن است حاوی اطلاعات بسیار مهمی در مورد ساختار تومول کوچک باشد.

اگر باری روی شتر باشد نشانه گنج است در اینجا ، مسافرخانه ، چشمه ، چشمه ، جداسازی جاده و غیره. چیزها را باید جستجو کرد زیرا شکل شتر در غار بیانگر وجود گنج در غار است همچنین گوش شتر به دفن اشاره می کند.

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یک =

دکمه بازگشت به بالا