فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد عقاب در گنجیابی و دفینه یابی چیست؟

نماد عقاب در گنجیابی به معنی نماد اقتدار، حاکمیت و مردانگی است علاوه بر این ویژگیها، نمادی از انرژی جنسی، جنگ، شجاعت، شجاعت و نترسی هم میباشد و به طور کلی می تواند قبر یک سرباز هم باشد که آن را می توانید در تپه قله جستجو کنید یا جایی که عقاب نگاه میکند ممکن است قبر خانواده او باشد.

نماد عقاب در گنجیابی

نظرات مختلف در مورد نماد عقاب در گنجیابی :

  • اگر نماد عقاب در حال پرواز باشد باید 2 شمشیر خم شده در پایین وجود داشته باشد، به شمشیرها نگاه کنید و صخره پرنده را در کوه روبروی خود خواهید دید این پرنده غار یا سرداب کوچکی در شیب صخره دارد.
  • صخره عقابی وجود دارد، اگر عقاب طوری ساخته شود که عقاب شناور باشد در پایین آن لانه عقابی وجود دارد ته این شکاف تا غار یا سرداب پایین میرود وقتی از در سرداب وارد میشوید حلقه ای به ضخامت مچ در سقف وجود دارد.
  • اگر نماد عقاب نقش برجسته یک بالش باز و دیگری بسته باشد باید در پایین نماد صلیب جست و جو کرد این صلیب باید نزدیک آبشار باشد پشت این آبشار صخره ای به شکل مبل تخت وجود دارد.
  • و اگر نماد مار روی پای عقاب باشد، پول راهزنان است.
  • وقتی فقط سر عقاب باشد این ورودی هست و ورودی 1 متر زیر آن است بدون برداشتن مقداری خاک نمیتوانید ورودی را پیدا کنید بعد از اینکه در ورودی را پیدا کردید یک تونل با طول معمولی وجود دارد مراقب باشید، ممکن است تونل به دام افتاده باشد 2 اتاق در انتهای تونل وجود دارد و هر دو پر هستند.
  • گنج عقاب فراوان است و مقدار زیادی طلا، مواد جنگی فراوانی نیز وجود دارد عموماً مقبره سربازی میباشد که مقام عالی دارد که آن را آرامگاه ژنرال مینامیم و تنها حاکم جغرافیا مقبره است.
  • عقاب نشانه مطمئن گنج است که ثروت و دفینه آن با تله گذاری در محوطه بسته قرار میگرفت که تله با فروریختن سقف بالایی کار میکند، تمام خطرات نماد عقاب از بالا می آید.
  • ولی اگر عقاب روی صخره ای شیب دار باشد که دسترسی به آن مشکل باشد، دقیقاً رو به محل باشد سکه این عقاب در زمین صاف میباشد که اگر خاک را 1 متر گرفته شود، ورودی پیدا میشود.
  • و ….

نماد عقاب در گنجیابی

تفسیر علامت عقاب در گنج یابی چیست؟

این نماد امروزه نماد دانشگاه سلجوک و شهرداری کلانشهر قونیه نیز میباشد نمادهای عقاب تک سر به جای دو سر هنوز در برخی موسسات و سازمانهای آناتولی استفاده میشود همچنین نماد عقاب در دلار آمریکا استفاده میشود اینکه تعداد پرهای بالهای عقاب روی این سکه 33 عدد است نیز نشان دهنده بالاترین درجه فراماسونری است منظور از این پول بیان ایده سلطه اقتصادی بر جهان و امپریالیسم میباشد.

علامت عقاب در انبار نشانه ای است که شباهت زیادی به نماد گاو و شیر دارد اگر علامت عقاب در دست دارید، جستجو در جهتی که عقاب به آن نگاه میکند یا جهتی که دم عقاب نشان میدهد جستجو کنید علامت عقاب در گنج یکی از نشانه های مهم به معنای رهبری است عقاب گاهی اوقات میتواند منفرد، دو سر یا دو عقاب باشد یعنی در جهت عقاب به تنهایی یا در قله تپه روبروی عقاب تحقیقات لازم را با استفاده از یک دستگاه طلایاب انجام دهید.

‫3.7/5 ‏‫(14 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا