فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نشان و نماد سنگ کشیش در گنجیابی و دفینه یابی چیست؟

نماد سنگ کشیش در گنجیابی یکی از اشکالی میباشد که جستجو کنندگان گنج به وفور با آن برخورد میکنند به همین دلیل بعضی اوقات این گونه تصاویر به صورت حضرت عیسی با یک پدر مقدس تشبیه شده و تفاسیری با توجه به آن ابراز میشود.

نشان و نماد سنگ کشیش در گنجیابی و دفینه یابی :

  • این نماد در صورتی است که کشیک فرد ریش دار در آن دوره به منزله فرد مقدس بوده برای مثال مجسمه های زیادی از جنس زئوس و یا اشکال برآمده آن در این شکل به حضرت عیسی و الهه مونث کنار آن به حضرت مریم تفسیر شده هست.
  • در حرفه گنجیابی اگر به معنای واقعی به تصویر یک کشیش برخورد شود میبایست به احتمال زیاد در دست خود یک نماد صلیب نیز داشته باشد.
  • نقش مرد ریش دار بعضا مربوط به یک راهزن نیز میشود در این صورت در دست وی به جای صلیب یک شیشه خواهد بود.

به خاطر اهمیت این موضوع وضعیت این شکل را در زیر شرح میدهیم :

  1. اگر فردی که احتمال میدهیم کشیش باشد شیشه ای را در دست دارد به طرف دهان خود برده ولی برده ولی به لبانش نچسبانده باشد به طور قطع در اینجا یک انبار زیر زمینی و یا ورودی تونل وجود دارد. در نزدیک ترین محل ممکن به دنبال آن بگردید.
  2. لکن در صورتی که شیشه به لبانش در تماس باشد باز هم انبار و یا تونل مورد نظر درست در زیر محل استقرار تصویر و یا در فاضله ۳-۷ قدمی جهت نگاه فرد خواهد بود.
  3. تصویر شیشه در دوره های نزدیک چه از طرف راهزنان و چه از طرف اقلیت ها همیشه به مفهوم تونل، انبار زیر زمینی و یا دهلیز (راهرو) استفاده میشده است.

آدرس کانال تلگرامی تفسیر اسرار و نشانه های گنج یابی (اسرار تمدن باستان) را کلیک کنید.
همچنین برای خرید انواع دستگاه طلایاب میتوانید به سایت خرید دستگاه گنجیاب مراجعه نمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا